Підводка для губ: як правильно її наносити? Частина 2

Ні в якому разі не можна заводити підводку за межі розміру губ або всередину губ. Губи повинні бути окреслені саме за своєю формою і ніяк інакше, навіть у тому випадку, якщо місцями вони не мають пігментації і здається, що подібне упущення непомітне.

m4Незважаючи на багато вказуючих на необхідність підведення губ факторів, можна їх не підводити, і при цьому на макіяж це ніяким чином не позначиться, якщо немає дефектів самої форми губ. Подібний маневр в макіяжі дозволений для молодої шкіри, а жінкам за тридцять вже доведеться використовувати підводку.

Є також підводка «для блисків» і будь-яких інших помад, вона не має кольору і є зазвичай восковою. Таким підведенням як раз таки треба окреслювати контур трохи вище природних обрисів, але з урахуванням того, що прямо під підводку буде наноситися помада. Мінус таких олівців в тому, що окреслити губи вже в процесі носіння помади і підводки важкувато, не зовсім зрозуміло де підводка збереглася, а де ні, але за рахунок повністю невидимої текстури це не так вже й сумно. Воскова підводка — це якесь спасіння для тих, хто зі звичними кольоровими поводитися не вміє і постійно хоче скоригувати свою форму губ.

Виходить, що підводка потрібна майже всім і завжди, її не можна залишати не розтушованою, не можна заводити за межі природних габаритів і не можна підбирати не в колір помади. При цьому легка корекція доступна, але з умовою використання олівця під натуральний колір губ. Це необхідно запам’ятати.