Підвищення кваліфікації: навіщо, як і де?

Що таке «підвищення кваліфікації»? Це оновлення практичних, теоретичних знань або структурування і вдосконалення вже наявних.

povishenie-kvalifikacii-712x360Оновити свої професійні знання можна на курсах підвищення кваліфікації або перепідготовки. Найчастіше дані курси можуть проходити тільки ті, хто вже має диплом про вищу або середню спеціальну освіту.

Зацікавленість в курсах є як у самих фахівців, так і у їх роботодавців.

Для чого потрібне підвищення кваліфікації?

Варто зазначити, що онлайн курси підвищення кваліфікації вчителів мають таке завдання — задовольнити потреби фахівця в отриманні необхідної інформації у сфері наукових досягнень або в розширенні досвіду за обраним профілем.

Яка мета?

Оновити знання, так як підвищилися вимоги роботодавця і стандарти щодо компетенції працівників в різних професіях.

Так само навчання проводиться для вирішення й інших завдань:

  • мотивація персоналу. Коли працівник навчається за рахунок організації, він відчуває, свою важливість і значимість для компанії;
  • виховання власних кадрів. Хочете співробітника, якого не потрібно буде переучувати, який буде володіти всім спектром необхідних вам навичок і знань? Навчіть його самостійно.

Курси підвищення кваліфікації або перепідготовки можна пройти в декількох форматах: офлайн або онлайн. Другий варіант сьогодні має набагато більшу популярність і ряд переваг, таких як — економія часу і фінансів, отримання освіти без відриву від роботи, доступність.

Пропонуємо розглянути переваги онлайн-курсів підвищення кваліфікації та перепідготовки:

  • повністю дистанційне навчання. Без відвідування лекцій, без відпусток під час сесії. Все, що вам потрібно, це інтернет з комп’ютером;
  • можливість пройти навчання в прискореному темпі за ту ж ціну;
  • можливість розстрочки оплати за навчання;
  • мінімальний пакет документів і т.д.

Документи, які видаються освітньою установою, підтверджують факт того, що співробітник пройшов навчання і за результатами навчання працівник підприємства отримав певну кваліфікацію.

Сподіваємося, що дана публікація вам сподобалася. До зустрічі!