Підвищений внутрішньочерепний тиск у малюка після народження

Якщо в перший місяць після народження ви виявляєте у малюка яскраві капіляри на обличчі, не затягуйте і звертайтеся до педіатра.

rodnochokУ перші місяці після народження мій син насилу їв і дуже погано спав. Складалося враження, що він швидко втомлювався під час їжі або у мене було дуже мало молока. Заснути йому вдавалося тільки в мене на руках, знаходячись у вертикальному положенні. Яскрава пляма на переніссі сина поставила крапки над і, і лікар повідомала, що у малюка підвищений внутрішньочерепний тиск.

При даному захворюванні дрібні плями з’являються на носі, біля очей або на скронях малюка. У деяких дітей підвищений внутрішньочерепний тиск може не завжди відчуватися. Лікар може порадити провести ехоенцефалографію (ультразвукове дослідження мозку), на підставі чого буде зрозуміло – чи дійсно у вашого малюка підвищений внутрішньочерепний тиск. Якщо так, то лікар призначить дитині дитині лікування.

До речі, на сторінці http://pervenets.com/zdorove/uhod/poteet-rebenok-vo-sne-i-ne-tolko.html ви можете дізнатися чому малюк потіє уві сні та всю необхідну інформацію, яка з цим пов’язана. Крім цього, на сайті ви можете знайти й інші цікаві та корисні матеріали.

Курс лікування призначається приблизно на 3-4 тижні. Поступово підвищений внутрішньочерепний тиск прийде в норму і розширені яскраві судини зменшаться, а потім і зовсім зникнуть.

Фахівці вважають, що причини порушення потрібно шукати в тому, як проходили вагітність і пологи. Нервові перенапруження, пізній токсикоз, можливо ви хворіли та лікувалися від інфекційного захворювання. Важливо і те, як довго ви народжували, і чи виникали в процесі пологів суттєві проблеми.

Дитина з підвищеним внутрішньочерепним тиском як правило погодозалежна і дуже чутлива до навколишньої обстановки. Такого малюка потрібно більше обіймати, тримати на руках і розмовляти з ним.

Будьте завжди здорові, діти і мами.