Підтримка нормальної роботи серцево-судинної системи

Пересування крові по судинах являє собою безперервний замкнутий процес, який зумовлений фізичними законами та фізіологією організму. Основною причиною такого явища вважається різний тиск на ділянках цієї системи.

0502a-28При порушеннях роботи серцево-судинної системи в організмі можуть настати збої і виникати недуги. Люди не завжди вживають заходів профілактики і лікують хворобу, яка з’явилася, що призводить до її поглиблення.

Основні недуги серцево-судинної системи
У хворого з порушеннями в системі кровообігу відзначається часте набрякання і мерзлякуватість кінцівок, а також напади запаморочення. Головною причиною формування хвороби вважається утворення відкладень на судинній стінці, які призводять до звуження судин. Вени при цьому недостатньо розширюються внаслідок нестачі поживних речовин. Венозні клапани не можуть справлятися зі своїми функціями, і струм крові йде назад, провокуючи переповнення окремих ділянок, які виступають на шкірі.

Відновити рух крові по судинах допоможуть спеціальні препарати. При даній проблемі рекомендується їсти сирі ягоди, а також фрукти з синім і червоним забарвленням. З їх допомогою в організм надходить аскорбінова кислота, зміцнюються судини. Проникаючи в артерії вона призводить до розчинення шкідливих відкладень. Крім того, важливо скорегувати харчування і знизити вагу.

Недокрів’я відрізняється патологією кров’яного складу зі зниженим гемоглобіном. З метою поліпшення складу крові потрібно їсти абрикоси, свіжі персики, якісний мед, гарбуз і кабачки. Дуже корисно пити сокову суміш з моркви, буряка, редьки.

Низький тиск характеризується виснаженістю, втомою, запамороченнями, високою чутливістю до погодних змін, зблідненням шкіри. Основними причинами вважаються нестача в крові поживних речовин і нервова напруга. Неоціненну допомогу в терапії надає вживання несвіжого висівкового хліба та хліба з борошна грубого помелу.

Пам’ятайте, що абсолютно будь-яку проблему краще вирішувати на ранній стадії її появи. Враховуючи складнощі, що виникають при лікуванні захворювань серцево-судинної системи, належну увагу слід приділити профілактичним заходам.