Підготовка весілля

Якщо ви наречена і весілля зі всієї підготовкою до нього намагаються перетягнути на себе жінки старшого покоління, або, о жах, подруги, не здумайте видавати їм в руки важелі правління. Нехай це і стрес, але у вас вийде красиво і якісно, а в інших може бути взагалі інше уявлення про урочисті заходи, а особливо у мам.

 

svadebnyiy-kalendarЩо робити для по-справжньому шикарного весілля?

 

1. Обговорити подарунки з гостями. На жаль, багато приходять з подарунками однаковими, тому варто список видати, щоб вибирали хто що подарує, або попросити гроші. Тоді не потрібно буде вирішувати куди подіти 300 ложечок. І це не меркантильність нареченої, а сувора істина з якою гостями доведеться змиритися.

2. Необхідно вказати стиль одягу.

3. Запрошення як обов’язковий нюанс необов’язково підписувати ім’ям гостя, так і в наш час не потрібно витрачатися на друк. Якщо всі ваші гості володіють поштою, то краще вже створити анімацію запрошення, ніж мучитися з роздруківкою та доставкою до кожного адресата.

4. Столи не повинні бути забиті важкими стравами, краще столи прикрасити різноманітними закусками у великій кількості, їх наявність в достатньому обсязі також допоможе не занадто сп’яніти гостям.

5. Якщо немає бажання опинитися в кримінальних хроніках або побачити відео з дуже п’яними родичами, краще не брати нічого серйознішого ніж вино. Повірте, така «економія на гостях» виправдає себе більш ніж потрібно, і не залишить після себе ні краплі негативних емоцій.

6. Обговоріть музику з діджеєм відразу ж. Не хоче включати те що подобаються вам? Шикарно, у вас є місяць на підбір іншої людини. Те ж саме і з тамадою. Вони мають майже те ж значення, що і ви зі своїм майбутнім чоловіком, поставтеся до них серйозно. І навіть заради економії не беріть своїх друзів на ці посади, навіть якщо вони і є тамада та ді-джей, бо до середини свята друзі забувають про свої обов’язки.

7. Приготуйте аптечку забиту лейкопластирями для ніг, ножицями і бинтами. По-перше, 99% присутніх одягнуть нове взуття і натруть ноги. По-друге, весілля вельми травмонебезпечне свято, а 37% весіль навіть із безпечними заходами закінчуються навіть колючими пораненнями виделкою, це не смертельно, але перев’язка потрібна. Також варто кинути в аптечку засоби від раптових нападів в шлунку.

Це звичайно не все, але інші нюанси ви можете довірити своїм близьким, хоча і звертайте увагу на їхні дії, щоб вчасно змінити те що вас не влаштовує.