Підготовка до операції по збільшенню грудей

Багато дівчат і жінок плекають мрію про красиві і пишні груди ідеальної форми. І якщо когось гарними грудьми обдарувала матінка-природа, то хтось задовольняється тим що є.

devushka-v-nignem-beljeСучасна пластична хірургія, а саме маммопластика, здатна змінити форму грудей, надати їм симетричність, зробити їх більш округлими. Однак потрібно знати деякі рекомендації для підготовки до даного типу хірургічного втручання.

Для початку потрібно пройти обстеження. За два тижні перед операцією здайте загальний аналіз крові. Даний тип діагностики допоможе дізнатися про наявність деяких захворювань. Ці захворювання можуть бути протипоказаннями для жінок, які мріють збільшити груди. Захворювання виявляються за допомогою розшифровки результатів, де видно кількість еритроцитів, тромбоцитів, лейкоцитів і рівень гемоглобіну.

Наприклад, недостатня кількість еритроцитів і лейкоцитів говорить про те, що у обстежуваної жінки анемія. Це означає, що жінці потрібно позбавитися спочатку від цього захворювання і тільки потім їй можливо можна буде провести операцію по збільшенню грудей.

Сучасна клініка пластичної хірургії завжди детально розповість про всі обстеження, які потрібно зробити до операції. Потрібно пройти тест на вагітність. Також потрібно провести процедуру електрокардіографії, щоб дізнатися про стан серцево-судинної системи, і зробити флюорографію для перевірки роботи легенів.

Жінок, що палять часто цікавить, чи можна курити до процедури збільшення грудей. Взагалі відповідь проста — куріння краще виключити хоча б на деякий час до хірургічної процедури по збільшенню грудей. Виявляється, нікотин звужує судини, коли людина курить, тому може порушуватися переміщення крові. Неправильне циркулювання крові може привести до того, що рубці, які залишилися після операції будуть гоїтися повільніше. Приблизно за тиждень до операції виключіть і вживання алкогольних напоїв.

Перед пластикой груди не можна приймати аспірин та інші медичні препарати, які відносяться до групи протизапальних. Цієї рекомендацію потрібно дотримуватися тому що вітамін Е і аспірин знижують згортання крові.

На консультації з лікарем перед операцією уточніть про всі лікарські препарати, які Ви приймаєте, щоб він зміг запобігти непередбачуваним наслідкам. Підготовка до операції по збільшенню грудей і реабілітація після операції — це важливі етапи на шляху до красивих грудей.