Підготовка до Нового року

Є таке прислів’я: «Як зустрінеш Новий рік, так його і проведеш». А щоб Новорічна ніч дійсно пройшла чудово і чарівно, необхідно прикласти деякі зусилля заздалегідь. Заздалегідь визначтеся, де і як ви будете відзначати це свято. Варіантів безліч – від зустрічі Нового року в якій-небудь екзотичній країні до традиційного домашнього застілля. Все залежить від ваших можливостей і фантазії. Визначилися? Відмінно! Саме час подумати про подарунки.

новогодняя-суетаДуже зручно заздалегідь скласти список всіх адресатів, подумати, нехай навіть приблизно, кому і що ви подаруєте. Тут також все відносно та індивідуально.

Якщо у вас в сім’ї є діти, варто окремо подумати про чарівне привітання для них.

Де б не пройшла ваша новорічна ніч, варто подумати про власний зовнішній вигляд. Крім вбрання варто продумати про аксесуари, макіяж і зачіску. Якщо ви плануєте робити укладку або макіяж в салоні, заздалегідь запишіться. Те ж саме відноситься і до манікюру (зручніше за все робити за кілька днів).

Що стосується самого свята – якщо ви збираєтеся провести Новий рік в ресторані, нічному клубі або іншому подібному громадському місці – замовити місця/квитки на вхід варто якомога раніше. Якщо ж свято пройде вдома у вас або знайомих, варто заздалегідь продумати меню, скласти список необхідних продуктів, купити спиртне і напої.

Подбайте про оформлення інтер’єру, крім традиційної ялинки, можна прикрасити кімнати кулями, композиціями з гілок і святковими гірляндами. Якщо у вас приватний будинок, ви можете так само прикрасити і присадибну територію. Подбайте про купівлю свічок, бенгальських вогнів та хлопавок. Подібні забави знадобляться вам в цю ніч.

Оригінальною ідеєю буде доповнити стандартний «домашній» Новий рік всілякими конкурсами та ворожінням. У старовину гадали так: у велику миску або таз сипали зерно, і клали різні невеликі предмети, після чого присутні зачерпували жмені зерна, і кому що попалося – так тому і бути. Монетка – до багатства, кільце – до весілля і т. д.

Для того, щоб свято пройшло весело і без дрібних неприємностей – постарайтеся продумати кожну дрібницю. Якщо вирушаєте в гості – вирішіть, залишитеся ви там спатия або поїдете додому. Якщо у вас є машина – заздалегідь подумайте про парковку.

І навіть якщо щось піде не так, постарайтеся не переживати і залишатися в позитивному настрої, адже Новий рік тільки раз у році!