Підбираємо колір помади

Дуже багато залежить від правильно підібраного кольору помади. Одним лише помахом руки можна прикрасити свій образ або ж зіпсувати його. Так як же підібрати помаду, щоб вона підкреслила всі переваги і сховала недоліки?

 

p3Критерії вибору помади

 

Є кілька чинників, на які слід було б звернути пильну увагу при виборі помади:

 

✔Колір волосся. Для власниць світлого волосся краще всього підійдуть рожеві ненасичені відтінки помади. Якщо ж йдеться про створення денного макіяжу, то краще вибрати персиковий або рожевий відтінок, а до вечірнього підійде сливовий і кораловий кольори. Головне правило для блондинок — неяскраві кольори, так як на тлі яскравих кольорів можна потьмяніти.

 

Рудоволосі повинні застосовувати коричневий, темно-рожевий або ж сливовий колір. Для вечірнього макіяжу застосовуються бордові відтінки помади. Не рекомендується використовувати жовтогарячий і яскраво-рожевий відтінок.

 

Для шатенок немає певного відтінку. Практично будь-який колір помади може підійти шатенкам в залежності від кольору очей, волосся і шкіри.

 

✔Вік. З віком все просто: чим менше років, тим світлішим повинен бути колір помади. Кращий варіант – відтінок, схожий на колір губ. Молодій дівчині відмінно підійдуть яскраві і соковиті кольори, а от старшим жінкам рекомендуються темні і пастельні тони.

 

✔Форма губ. Цей фактор також залишається важливим. Для мініатюрних губ відмінно підходить світлий відтінок помади. Темна ж помада добре лягає на об’ємні губи. Якщо ж форма губ є не тим, чим можна похвалитися, то не слід застосовувати перламутрові помади, так як вони розкривають всі недоліки.

 

✔Колір очей. Зеленооким добре підходить червоно-оранжевий і теракотовий відтінок. Сірі очі прекрасно поєднуються з бежевим і сливовим кольором. Кароокі можуть насолоджуватися червоним, коричневим і неяскравим відтінком рожевого кольору. Власницям блакитних очей краще всього використовувати вишневий або ж бежево-рожевий колір помади.

 

✔Освітленість. При підборі підходящого відтінку помади слід дивитися на час доби і освітленість приміщення. Теплі відтінки прекрасно підійдуть в зимовий день або для приміщення з люмінесцентними лампами.  Вибирайте щось нейтральне і прохолодне в спекотний сонячний день і в приміщення із звичайними лампочками.

 

Перед тим, як зайнятися вибором відтінку помади, треба пильно придивитися до своєї зубної емалі. Посмішка перлового кольору є рідкістю. Але все ж якщо у вас білі зуби, то обмежень у помаді немає. Явно видна жовтизна застерігає від нанесення червоної, коричневої або фіолетової помади.