Підбираємо аксесуари до вечірньої сукні

Вечірня сукня, як вбрання вже саме по собі ефектне, все ж вимагає до себе особливого підходу. До вечіпрньої сукні дуже важливо правильно підібрати аксесуари. Той, хто думає, що вибрати сукню — складне завдання, трохи помиляється, бо підібрати до неї прикраси ще складніше.

access-1-12bВідразу орієнтуйтеся на той факт, що до подібного вбрання не прийнято вдягати багато прикрас. Не менш важливі сумка і туфлі. Їх покликання підкреслити ваш імідж. Сьогодні є прекрасна можливість підібрати до плаття необхідні аксесуари онлайн, купити сумку в інтернет — магазині і навіть вибрати там же туфлі. Сумка повинна бути зручною і невеликою. Асортимент нинішніх магазинів настільки широкий, що вибір не повинен викликати особливих труднощів. Те ж стосується і туфель. Не забувайте тільки, що ці елементи вбрання обов’язково повинні гармонійно поєднуватися.

Тепер повернемося саме до прикрас. Нам знадобиться надіти що-небудь на руки і шию. На руках, як правило, прийнято носити браслет або годинник. Але, руки слід прикрашати лише в тому випадку, якщо плаття не має рукавів. Наприклад, сукню в античному стилі можна прикрасити, надівши золотий браслет і підібраний до нього, золотий пояс. Взагалі, ідентичні аксесуари використовувати не рекомендується. Все має гармоніювати. Якщо вечерние платья больших размеров Meelan вже має будь-який елемент, наприклад, бант або особливе драпірування, то не слід надягати прикраси на шию. В інших випадках шию прикрашають ланцюжком, намистом, кольє та іншими прикрасами. При виборі будь-якого з цих елементів слід дотримуватися деяких правил: Якщо, скажімо, плаття має V-подібний виріз, то з ним ефектніше виглядатиме прикраса ідентичної форми. До чорної коктейльної сукні, яка має глибокий виріз, чудово підійдуть великі прикраси. Якщо плаття вільне і повітряне, то краще, щоб і аксесуари були відповідними — легкими і ненав’язливими. Для суконь, які мають О-подібний виріз, підійдуть прикраси, масивність і значущість яких повинна прямо залежати від розміру вирізу. За принципом: чим менший, тим значніший.

Підбираючи прикраси, не забувайте і про колір вбрання. Так, до червоної сукні добре підійдуть золоті, прозорі або чорні аксесуари.