Підбір помади за кольоротипом обличчя

Помада в сучасному світі — це основний елемент якісного макіяжу. Незважаючи на те, що всі це знають і пам’ятають, підбір помади здійснюється з великими труднощами, бо не кожна дівчина усвідомлює, що буде їй підходити.

 

1447237645_kak-podobrat-cvet-pomady-k-licuКольоротип — літо

Цей кольоротип передбачає здоровий відтінок обличчя, рум’янець і легко затемнені місця на обличчі. Подібному кольоротипу йдуть чисті і насичені кольори: червоний, яскраво-червоний, фуксія, коричневий, нюдові відтінки.

 

Кольоротип — весна

Подібним кольоротипам живеться не просто, як і сама весна, дівчата з таким кольоротипом схильні до півтонів. Таким дівчатам не рекомендується занадто акцентувати губи, краще віддавати перевагу кольорам витонченим, але непомітним: персиковий, оранжевий, марсала.

 

Кольоротип — осінь

Дівчатам з такими даними більше підходять відтінки темні, насичені і дуже приємні оку: червоно-коричневий, насичений бузковий.

 

Кольоротип — зима

Найпростіший в цьому відношенні кольоротип, якому підходять всі відтінки, які мають холодні нотки: темний вишневий, бузковий, сталевий коричневий. Але ось нюдові відтінки повністю протипоказані, інакше обличчя перетвориться в біле полотно.

 

Насправді конкретного кольоротипу немає, одна і та ж жінка може мати ознаки всіх чотирьох, іноді вона навіть може змінювати свій кольоротип посезонно. Тому, якщо ви впевнені, що помада підходить вам, немає нічого поганого в тому, що вона не підходить до вашого кольоротипу, який пів року тому визначив стиліст або візажист.