Підбір нижньої жіночої білизни: основні помилки

Можна виділити три основні помилки, що робляться під час вибору нижньої жіночої білизни. Що характерно, найчастіше ці помилки зустрічаються у чоловіків, які намагаються придбати жіночу нижню білизну в подарунок, але також ці помилки можуть здійснювати і самі жінки.

Bogatstvo-vyibora-nizhnego-belya (1)Помилка перша — неправильний підбір розміру. Якщо бути точнішими, то багато покупців беруть нижню жіночу білизну довільних розмірів, чомусь вважаючи, що такі вироби є універсальними.

Насправді розмір потрібно підбирати в точній відповідності з розміром жінки, якій дані білизна купується. Розмір не повинен бути ні меншим, ні більшим, так як в такому випадку білизна буде або «бовтатися», або ж, навпаки, занадто сильно контактувати з шкірними покривами і призводити до утворення попрілостей або, скажімо, дерматитів.

Друга помилка — це помилка у частині підбору кольору нижньої жіночої білизни. Зелені, рожеві або, скажімо, помаранчеві кольори — все це вже минула епоха, до якої можна зарахувати і ще кілька кольорів і колірних відтінок. На даний момент популярні тільки білі, чорні, тілесні, а також сині і червоні варіанти нижньої жіночої білизни.

Всі перераховані кольори є найбільш затребуваними і популярними серед жінок різного віку, а решта кольорів, що не увійшли до цього переліку, краще не використовувати. Винятком є тільки ті випадки, якщо та, якій адресовано нижню жіночу білизну, сама любить якийсь інший колір, той же зелений або оранжевий. Так, в такому випадку можна придбати нижню жіночу білизну такого непопулярного кольору (але непопулярний зовсім не означає, що взагалі не можна купувати таку білизну, просто це говорить про те, що багато жінок від таких кольорів вже давно відмовилися).

Остання, третя помилка — це помилка економії. Суть в тому, що багато покупців прагнуть заощадити на придбанні нижньої жіночої білизни, в тому числі економлячи на матеріалах виготовлення. Це призведе до того, що білизна буде небезпечною навіть при нетривалому носінні, а ще вона буде мати дуже погану якість, тому міняти таку білизну на нову доведеться регулярно.