Перший велосипед в житті дитини

Будь-яка сучасна дитина, починаючи з самого народження і до тих пір, поки не стане дорослою, постійно користується певним транспортним засобом. Спочатку це коляска-люлька, потім прогулянкова коляска, санки, триколісний і двоколісний велосипед.

0703150335До вибору будь-якого транспорту для малюка потрібно підходити серйозно. Необхідно врахувати багато важливих факторів, таких як вік дитини, зручність при експлуатації, безпека, нешкідливість, надійність і міцність. З колясками і санками, в загальному, все зрозуміло. А ось як вибрати відповідний велосипед?

Між іншим, на сторінці http://alisa-ua.com/g6746632-velosipedy-dlya-detej можна легко та швидко придбати якісний велосипед для дитини за найкращою ціною.

У хорошого триколісного велосипеда, який призначений для дитини до чотирьох років, повинно бути:

— сидіння у формі невеликого стільця із спинкою;

— ремені безпеки або відкидний борт;

— спеціальні упори для правильного і безпечного розташування ніг дитини;

— регульована ручка, за допомогою якої дорослий може керувати рухом велосипеда;

— знімний або складаний тент від дощу і сонця;

— досить об’ємний багажник для іграшок;

— надійна рама і широкі стійкі колеса.

Важливо вибрати якісний велосипед, адже саме за його допомогою малюк почне вчитися їздити самостійно. Не варто економити на такій покупці, оскільки купляючи виріб сумнівної якості, навряд чи можна бути впевненим в його надійності. Найкраще вибирати фірмову продукцію.

Отже, транспортний засіб вибрано, і настала пора навчати дитину самостійній їзді. Для тренувань найкраще вибрати місце подалі від проїжджої частини. Дорослий повинен своєчасно координувати дії дитини, але не варто робити все за неї, так їй буде складно навчитися самостійної їзді.

За допомогою розумної підтримки батьків дитина швидко освоїть пересування на триколісному «коні» і зможе переходити до наступного щабля навчання — їзді на двоколісному велосипеді.