Перший раз в басейн з дитиною. Частина 1

Ви пройшли всіх лікарів, зібрали всі необхідні довідки та стали щасливим володарем абонемента на відвідування басейну з дитиною, а ще краще в спеціальну групу для спільних занять. Що з собою взяти? У дітей різних вікових груп різні потреби, відповідно, і збирати їх потрібно по-різному.
681aaa10-2013-0703-2002-2348570ffff4-w500-h500

Для немовлят і малюків, які не вміють проситися на горщик, обов’язково придбайте спеціальні підгузники. Вони не промокають і не дадуть маленькому плавцю зіпсувати воду в басейні. Вам знадобиться кілька рушників, а якщо є і махровий халатик. Маленькі діти швидше переохолоджуватися. Слідкуйте уважно, щоб ваш малюк не замерз. Купайте його циклами по 10 хвилин з перервами для зігрівання. Загальний час купання для досвідчених плавців 30 хвилин. Кожен раз, вилазячи з води, витирайте його сухим рушником, а потім надіньте халатик. Після купання, як правило, дітки хочуть їсти. Не забудьте покласти з собою пляшечку з їжею. Ну і, звичайно, іграшки. Набагато веселіше купатися з улюбленими качечками і бегемотиками.

Не можна забувати і про безпеку на воді. Ідеальним варіантом, особливо на перших заняттях, буде плавальне коло: червоне, синє або іншого яскравого кольору.  Плавальне коло задасть правильне положення тіла у воді і привчить правильно рухатися.