Перші ознаки вагітності

Про радісну подію , як правило, жінки дізнаються після затримки менструації. Якщо ж цикл регулярний, то цей період становить лише два тижні. Однак є й такі жінки, які хочуть розкрити свою таємницю раніше цього терміну. Для них важливо знати, що всі ранні ознаки вагітності поділяються на три категорії, і далі більш детально про них.

 

 

Самі недостовірні, як показує практика, — це найпоширеніші симптоми. Вони зустрічаються у багатьох жінок, причому зовсім не обов’язково у вагітних.

 

 

beremennost_2s

Ранній токсикоз — відраза до певної їжі, нудота, гостре реагування на запахи — як правило, проявляється на другому-восьмому тижні, однак може відвідати жінку навіть в перші дні. Це безпосередньо пов’язано з серйозною гормональною перебудовою організму.

 

 

З цієї ж причини вагітність на ранньому терміні може супроводжуватися порушенням сну і підвищеною стомлюваністю. Причому підвищення рівня гормонів провокує головний біль, запаморочення і підвищений тиск, все це і є першими ознаками вагітності.

 

 

Більш достовірними ознаками вагітності є поколювання в матці і чутливість грудей. Збільшується її обсяг, а дотики викликають біль і неприємні відчуття, навколо сосків темніє шкірний покрив, проступають вени.

 

 

Ще одна ознака — часте сечовипускання. Варто відзначити, що вагітні жінки часто хворіють молочницею. Підвищена температура викликає озноб: жінці стає то спекотно, то холодно.

 

 

Але найвірогіднішим симптомом вагітності є кровотеча імплантації. Як правило, воно настає на 6-12 тижні вагітності.

 

 

Для тих, хто стежить за вимірюванням базальної температури, сигналом про те, що трапилося стає занадто різке падіння температури на 1 день у 2 фазі, після чого температура тримається вище 37 градусів.

 

 

Але, як би там не було, всі симптоми треба перевіряти тестом, адже він, за словами фахівців, показує точний результат.