Перші кроки дитини: місце для ходіння. Частина 2

Так як багато своїх перших кроків дітлахи роблять босоніж, то підлога повинна ще й бути теплою. Яке б підлогове покриття для своєї квартири не вибрали батьки, перед ними стоїть головне завдання – підтримувати і підстраховувати маленького дослідника, який вчиться ходити.

160519571А також мама і тато повинні всіляко заохочувати, хвалити та підбадьорювати свого малюка в його намаганнях навчитися ходити. Можна використовувати як стимул улюблену іграшку дитини або яку-небудь нову оригінальну іграшку, наприклад, інтерактивну розмовляючу іграшку. Вона безсумнівно зацікавить малюка і у нього буде бажання дійти до предмета інтересу і вивчити його. Чим швидше дитина твердо стане на ноги, тим швидше мине неприємний період можливого травмування.

І постарайтеся спокійно, без нервів ставитися до падінь малюка. Їх, на жаль, не уникнути, якби ви цього не хотіли. Пам’ятайте, що одне тільки бажання дитини встати на ноги дозволяє добитися величезних успіхів, але для цього доведеться зробити чимало спроб. Напевно, щоб не набивати собі занадто багато шишок згодом – у дорослому житті, людина повинна набити собі достатню кількість ще в ранньому дитинстві.