Перші книги для малюка

Перші книги повинні з’явитися у малюка буквально з перших місяців життя. Це дуже важливий елемент розвитку дитини, завдяки якому вона пізнає навколишній світ.

16121332398_7f80fc9d40_b

Які книги вибрати?

Якщо інформації про те, який одяг потрібен малюкові, в Інтернеті досить багато, то про те, які книжки потрібні найменшим, молодим батькам відомо набагато менше.

Фахівці стверджують, що читання дитині вголос не тільки важливий елемент розвитку, але і спосіб спілкування з малюком. Коли ви читаєте дитині вголос, уважно стежте за її реакцією — це надзвичайно зближує. Які ж книги підійдуть для найменших читачів? Не варто забувати, що для малюка до року книга (як, втім, і будь-яка інша річ, яка потрапляє в маленькі ручки) — це, в першу чергу, іграшка.

Тому перші интересные детские книжки повинні бути з дуже щільного картону і, бажано, із закругленими краями сторінок, щоб малюк не поранився. Хороший варіант — текстильні книжки-іграшки, зі сторінками з тканини. У таких книгах часто можна знайти не тільки яскраві картинки, а й різнофактурні елементи на сторінках. Все це додатково розвиває дрібну моторику і тактильні відчуття малюка. Також є спеціальні прогумовані книги, з якими можна купатися. Деякі з них навіть можуть змінювати колір в воді.

Як правило, книги для найменших практично не містять тексту, а тільки великі яскраві картинки.

Також можна купити збірники різних віршиків для самих маленьких і використовувати ці віршики в іграх або роблячи гімнастику з малюком.

Також для діток будуть цікавими і звукові книги, де можна послухати, наприклад, голоси різних тварин.

Вибирайте для малюків книги з великими яскравими картинками. Бажано, щоб зображення були реалістичними, і малюк легко міг потім впізнати тварину або предмет в реальному житті. Зелені коти і фіолетові корови на картинках можуть порушити дитяче світосприйняття в ранньому віці.

Сподіваємося, що ви почерпнули для себе щось корисне та пізнавальне з статті. Підписуйтеся на оновлення!