Перша шлюбна ніч в готелі — відмінний початок нового життя

Весілля — справа надзвичайно важлива і копітка. Після всіх привітань і настанов приходить час, коли молодятам хочеться усамітнитися. Щоб таїнство першої ночі нічого не порушувало, а продовження свята запам’яталося на все життя, важливо визначитися з вибором місця або зняти шикарний номер для молодят.

Couple embracing on bed

Відповідальний вибір

Варіацій на тему першої шлюбної ночі кілька:

 

  • Варіант для ідеального вечірнього продовження весілля — власний будинок або квартира. На жаль, не у всіх є можливість залишитися наодинці навіть у власному будинку і провести час з комфортом. Квартира, найчастіше — місце, де молодята вже бували або жили, тому повертаючись у звичні умови, молодята можуть не відчути новизни і чуттєвості.
  • Весілля в традиційно українському стилі є сенс продовжити на дачі або в сільському будинку. Вогнику і пристрасті додасть лазня, нестандартна обстановка і близькість до природи.
  • Готель під Львовом — те місце, де можна відпочити і розслабитися після яскравого, але інтенсивного дня. Тут будь-який каприз буде задоволений. Номер для молодят повинен бути не тільки затишним, але і оформленим по вищому розряду. Особливу атмосферу створюють деталі і дрібниці, які налаштовують до романтичного проведення часу і обговорення майбутнього сімейного життя. Чим просторішим буде номер, тим комфортніше буде молодому подружжю. Гостинні місця беруть організацію номера на себе і дуже часто підносять маленькі сюрпризи своїм короткочасним постояльцям в честь знаменної події, а після закінчення торжества молодятам не доведеться витрачати час і сили на прибирання.

Переваги готельного номера в першу шлюбну ніч

Якщо вибір впав на готель, то які переваги такого вибору?

Кожен готель має у своєму розпорядженні спеціальний номер з особливим дизайном. Стилістику весілля на вечірній час легше і дешевше підібрати в номері готелю з авторським дизайном, ніж декорувати самостійно наявні варіанти.

Готель зустрічає молодят приємними сюрпризами: флористичним і світловим оформленням, кошиком фруктів, шампанським. Як безкоштовні послуги готелем пропонуються відвідування сауни, спа-центру або заняття в тренажерному залі.

Сніданок на двох, доставлений в номер і пізніше його звільнення також є приємними моментами для початку нового дня.

Де б не проходило весілля, після урочистих заходів завжди приємно опинитися в розкішній і комфортній обстановці. Організація першої шлюбної ночі в готельному номері — відмінна ідея для початку сімейного життя. Зручніше за все, якщо весілля намічається в бенкетному залі того ж готелю, де розташовується номер для молодят, що також є правильним вибором місця і перевагою готелю.