Перинатальна психологія та все, що про неї потрібно знати

Перинатальною психологією часто називають психологією батьківства. Вона є наукою, яка вивчає ментальне життя ще не народженого чи новонародженого малюка. До цієї науки також відносяться знання про зв’язок дитини з його матір’ю.

 

5130 - копия (1)Якими питаннями займається перинатальний психолог?

Експерт цього профілю у своїй роботі виконує сукупність наступних завдань:

 

  • Дослідження готовності жінки до вагітності з погляду психології. За допомогою цього питання майбутня мати розуміє, чи справді вона готова до виношування і народження дитини.
  • Дослідження та аналіз страхів, які викликані вагітністю та материнством. Перед появою на світ нового організму необхідно залагодити можливі внутрішні конфлікти жінки. Для цього ми рекомендуємо вам записатися на консультацію до перинатального психолога.
  • Боротьба із післяпологовою депресією. Це досить поширене явище серед жінок, тому вимагає особливої уваги спеціаліста.
  • Протидія психологічній безплідності. Психолог допоможе вам усвідомити проблему, визначити виходи із ситуації, дасть початок для того, щоб ви почали жити у новому напрямку без стресів та переживань.

Всі ці завдання легко вирішує висококваліфікований психолог.

Кому потрібна консультація експерта?

Послуги перинатального психолога точно підійдуть, якщо ви:\

  • Плануєте свою вагітність. На цьому етапі дуже важливо опрацювати мотиви зачаття і саме ставлення жінки до материнства. Якщо у вас є сумніви хоча б по одному з пунктів, вам слід звернутися до фахівця.
  • Перебуваєте у положенні. Психологічний стан жінки в цей цікавий період дуже важливий. Працюючи з емоціями та переживаннями, ви зробите свій і стан своєї дитини значно кращими.
  • Перебуваєте у післяпологовому періоді. Профілактика можливих психологічних проблем після пологів буде необхідна і матері, і новонародженому малюку.
  • Справляєтеся з моральними проблемами, пов’язаними з народженням дитини, яка має порушення здоров’я.

У кожному з цих випадків вам допоможе перинатальний психолог.