Перезавантаження вашої шкіри

Обличчя — «вітрина» будь-якої людини: перше, що кидається в очі при зустрічі, і основний об’єкт, з яким ми ведемо діалог. Як не крути, а саме обличчям ми «світимо» на співбесіді, на першому побаченні, при будь-якому знайомстві і навіть на вулиці. До того ж, саме обличчязалишається відкритим при будь-яких холодах і приймає на себе левову частку руйнівного впливу морозного вітру.

веснаОстаннім часом в косметичній індустрії і в середовищі покупців збільшився попит на засоби без хімії та ароматизаторів, без сульфатів і парабенів. Шкода від останніх — питання спірне, але тим не менш складно не визнати, що частка натуральної косметики на ринку істотно зросла.

Вегани, захисники природи і еко-активісти люблять такі засоби і намагаються навіть побутову хімію купувати з позначками «біо», а то й зовсім виготовляти її самостійно. Бажання оточити себе чимось справжнім, без хімічного запаху в галасливом місті зі скла і бетону цілком є зрозумілим. Єдине, про що слід пам’ятати, так це індивідуальне ставлення вашої шкіри до компонентів косметики — не вся вона гіпоалергенна.

Але немає сумніву в тому, що природні олії і екстракти істотно краще і на довгострокову перспективу впливають на нашу шкіру і волосся. Хімія, звичайно, дозволяє домогтися вражаючого ефекту в найкоротші терміни. Але потім викликає звикання або миттєвий відкат до початкового стану. Це не влаштовує багатьох покупців, і все більше жінок тяжіють до натуральних засобів. Більш м’який ефект покривається відновленням волосся, його натуральним блиском і справжньою м’якістю, яка залишається з вами ще надовго.

Тим більше багатьом не подобається різкий запах звичайних засобів. Парфумерні композиції та віддушки покликані сподобатися більшості людям і приховати неприємні запахи сировини, але це не завжди працює.