Перевезення шкіряних меблів

Шкіряні дивани, крісла та інші предмети обстановки часто використовуються в офісах, а також у вітальнях квартир і будинків. Такі меблі виграшно виглядають практично в будь-якому інтер’єрі. Але є у них і недолік: оббивку таких меблів можна легко пошкодити, за нею потрібно уважно доглядати, стежити за станом, протирати різними складами для збереження зовнішнього вигляду. А якщо намічається перевезення меблів зі шкіри, то необхідна ретельна підготовка. Для транспортування предметів інтер’єру слід замовити спеціальну машину, яка призначена для перевезення таких вантажів, має необхідні кріплення.

furniture-delivery-raleigh-ncБагато людей, прагнучи заощадити, перевозять подібні вироби звичайними машинами. Але ми не рекомендуємо цього робити. Тут доречно згадати вислів про те, що скупий платить двічі. Звичайно, нам зрозумілим є ваше бажання зберегти сімейний бюджет або кошти компанії. Але така економія (а вона, повірте, буде незначною, особливо якщо враховувати ціни на бензин) може обернутися чималими проблемами: пошкодженням меблів або ж машини. Саме тому перевозку мебели зі шкіри довірте професіоналам.

Підготовка до транспортування

Після замовлення на потрібну дату спеціальної машини вам слід меблі підготувати, тобто розібрати і упакувати. Використовуйте плівку для захисту від вологи, пилу, забруднень, поролон та інші м’які матеріали підійдуть для захисту декоративних елементів від пошкоджень.

Крім машини бажано замовити у мувінгової компанії послуги професійних вантажників. Адже для безпечного перевезення меблів потрібно:

 

  • Акуратно винести їх, не пошкодивши ні сам виріб, ні обробку приміщень. Можливо, потрібні будуть ремені та інші спеціальні пристрої, які навряд чи знайдуться у вас в будинку.
  • Надійно зафіксувати вироби в машині, що найбільш ефективно зробити можуть тільки професіонали.
  • Якщо ви перевозите не тільки шкіряні вироби, а й інші вантажі одним рейсом, то не ставте на предмети зі шкіри нічого важкого. Взагалі, краще ці меблі перевозити окремо від інших.
  • Після транспортування не використовуйте виріб відразу, нехай краще він постоїть при кімнатній температурі. Особливо, якщо перевезення здійснювалося в холодну пору року.

Перевозьте всі вантажі правильно, залучайте фахівців і тоді вам не доведеться витрачати великі гроші на ремонт або ж заміну виробів.