Переваги жіночих шкіряних рюкзаків

Всі ми звикли бачити представниць жіночої статі з сумками різного типу.

ryukzak-kozhanyj (1)Але все частіше вони стали використовувати жіночі рюкзаки, для дівчат вони є зручним і стильним аксесуаром. Якщо вам потрібно з собою носити не тільки жіночий гаманець, але ще портативну техніку або спортивну форму, то без наспинного стильного мішка просто не обійтися.

Основні переваги

Жіночі шкіряні рюкзаки ще прийнято називати міськими, це тому, що їх беруть з собою не в туристичні походи, а під час прогулянок по міських вулицях, на навчання і навіть важливі зустрічі. Женский кожаный рюкзак володіє наступними позитивними якостями:

  • компактність — невеликий розмір є головною відмітною характеристикою рюкзака з натуральної шкіри. Незважаючи на скромні розміри, він здатний вміщати в себе безліч важливих предметів, особистих речей, в тому числі різні гаджети;
  • місткість — зазвичай обсяг рюкзака становить 10-30 л, його розміри розраховуються таким чином, щоб усередині вмістився формат А4 і не м’явся при цьому. Це означає, що ноутбук туди теж вміститься. Окремі один від одного відділи дозволяють акуратно розмістити всередині спортивну форму, книги, змінне взуття та інше;
  • зручність — рюкзаки завжди були і залишаються зручнішими, ніж класичні жіночі сумки, все тому, що їх не потрібно носити в руках. Ви зможете долати великі дистанції, при цьому відчувати себе максимально комфортно;
  • стильність — кожна сучасна модель описуваного аксесуара характеризується оригінальним оформленням, стильним виглядом.

Актуальні стилі

Сучасні леді віддають перевагу декільком типам заплічних мішків, а саме універсальним в стилі casual і мініатюрним, виготовленим з м’якої шкіри. Перший варіант характеризується місткістю, його форма зазвичай класична, забарвлення стримане. Такі рюкзаки добре виглядають як з вільними джинсами, так і з облягаючими легінсами.

Що ж стосується мініатюрних аксесуарів, то вони максимально вдало поєднують в собі красу, за рахунок використання натуральних матеріалів, а також практичність, яка забезпечується наявністю внутрішніх відділень різних розмірів, накладних кишень. Такі моделі можна вдало комбінувати навіть з коктейльною сукнею.

Варіанти декору

В процесі вибору не забувайте звертати увагу і на оформлення рюкзака. Тим, хто є прихильницями рок-н-рола, напевно будуть до душі моделі з декором у вигляді металевих заклепок, шипів. Прихильникам стилів етно, кантрі пропонуються вироби з тематичними вишивками, аплікаціями. А романтичним натурам точно сподобаються рюкзачки з кольорової шкіри, прикрашені стразами, візерунками з паєток.

Якщо вам складно визначитися з вибором, завжди можна звернутися до продавця-консультанта.