Переваги занять верховою їздою для жінок

Сучасні жінки на сьогоднішній день часто піддаються стресу, і у них поступово накопичується втома. Одним з кращих способів позбавитися від цих симптомів і зміцнити своє фізичне та психічне здоров’я є верхова їзда.

 

 

Щоб поліпшити м’язовий тонус жіночого організму, потрібно проводити в сідлі хоча б 1 годину в день, якщо є така можливість. При цьому не треба їхати галопом, а слід вести коня спокійним кроком. Ефект тонізації м’язів досягається в процесі руху людини разом з конем, так як людина інтуїтивно скорочує різні групи м’язів, для того, щоб утримати рівновагу і не випасти з сідла. Зміцнюються ті м’язи, які знаходяться в самому ослабленому стані — тобто прогулянки на коні набагато ефективніші за будь-який тренажер.

 

 

04915871

При їзді верхи найактивніше працюють м’язи ваших ніг, так як в основному з їх допомогою ви утримуєте себе в сідлі. Залежно від вибору темпу руху коня, м’язи вашої поясниці працюватимуть з різним навантаженням, а для того, щоб правильно сидіти на коні, вам доведеться постійно напружувати м’язи преса і спини.

 

 

Часто лікарі рекомендують заняття верховою їздою людям, які перенесли інфаркт, так як воно позитивно впливає на систему кровообігу, на дихальну, на травну і нервову систему людини. Останнє особливо актуально для людей, які не з чуток знають, що таке стрес і депресія.

 

 

Верхова їзда для багатьох жінок є заняттям і проведенням часу, яке не тільки налагоджує нормальне функціонування організму в цілому, а й підвищує їх впевненість в собі, адже жінкам в житті саме впевненості і не вистачає. Навчаючись верховій їзді, жінка стає більш цілеспрямованою і вчиться керувати, так само як і прораховувати послідовність своїх дій.

 

 

Окремо увагу варто звернути на те, що верхова їзда для жінок є чудовим природним антидепресантом. Головну роль в цьому відіграє її романтична і емоційна складова. Та й зміна звичного для жінки оточення, як і фізичне навантаження на свіжому повітрі, не можуть не впливати благотворно на її психічний стан. Їзда на конях — один з найбільш чудових способів провести час, прогнати всі свої тривоги і проблеми, відійти від суєти і при цьому, ще й позайматися спортом.