Переваги замовлення друку на пакетах

В даний час практично кожен більш-менш великий магазин чи супермаркет розробляє і використовує пакети з фірмовим логотипом. На перший погляд це не більше ніж підтримка фірмового стилю і відмінна можливість додатково заробити. Але в дійсності, фірмовий логотип на пакетах — це дуже потужний рекламний інструмент. Сьогодні замовити пакети з логотипом можна дуже просто. Також можна замовити різний друк на пакетах.

paket-logoДля чого зараз компанії розміщують свій логотип на упаковці/пакеті?

 

  • відбувається збільшення впізнаваності фірми/гіпермаркету/організації в очах людей;
  • фірма за допомогою логотипу підкреслює власну індивідуальність;
  • за рахунок оригінального логотипу можна залучити багато нових клієнтів;
  • логотип дозволить вказати на те, що фірма офіційно почала працювати;
  • логотип розроблений для залучення уваги до новинок товарів/послуг;
  • логотип може вказати/повідати про діяльність.

Друк на пакетах — актуальна на сьогоднішній день послуга. Найрізноманітніші заклади використовують пакети не тільки для упакування різних товарів і фірмової продукції, а й з метою рекламування. Якщо ви хочете купить пакеты з логотипом вашої компанії, то радимо перейти за даним посиланням вже зараз.

Вибір способу друку на пакетах

Найпопулярнішими способами нанесення логотипів і малюнків на пакети вважаються шовкотрафаретний і флексографічний. Найважливіше розходження в їх використанні — масштаби і тираж необхідної готової продукції. Для невеликих замовлень слід використовувати шовкографію, а для великих тиражів найбільше підходить флексография.

Крім обсягу замовлення, кожен із способів має свої певні переваги.

Щоб малюнок була найякіснішим, велике значення має і спосіб друку, і вибір захисного покриття, і багато інших характеристик, які впливають на якість готового продукту. Для виробництва якісних, ефективних і оптимальних за вартістю пакетів, фахівці завжди допоможуть підібрати унікальний дизайн-макет, найкращий і відповідний спосіб друку.

Сподіваємося, що вам сподобалася стаття про переваги замовлення друку на пакетах. До зустрічі!