Переваги холодильників Samsung

Без побутового холодильника не обходиться жоден будинок, жодна квартира. А з урахуванням кількості часу, проведеного людиною на роботі, невеликі холодильники є вже і в більшості офісів. І оскільки попит народжує пропозицію, то вибір холодильників на сьогоднішній момент просто величезний.

956789299_w640_h640_holodilnik-samsung-rb29fsrndss (1)Щоб не загубитися в різноманітті пропозицій, є певні критерії вибору. Зрозуміло, всім хочеться придбати холодильник місткий і надійний, щоб не довелося звертатися в ремонт холодильників в перший же рік його роботи.

Зовнішній вигляд холодильника має велике значення, якщо потрібно вибрати прилад для квартири і відходить на другий план, якщо холодильник купується в офіс.

Який оптимальний об’єм холодильника, відповісти однозначно складно, оскільки вибір залежить від того, наскільки великий або малий простір у приміщенні. Та й розставляти продукти в холодильнику теж треба вміти: хтось ретельно розкладає все по невеликих поличках, а комусь і величезної камери буде мало. Таким чином, одним з істотних чинників буде зручність розміщення продуктів.

Практично будь-який холодильник можна умовно розділити на дві частини: холодильна і морозильна камери. Морозильна камера великого об’єму, розташована у верхній частині, незамінна для тих, хто любить запасати великі обсяги продуктів: м’ясо, фрукти і ягоди на зиму. Але якщо такої потреби немає, то краще вибрати холодильник з невеликою морозильною камерою або ж з розташованою внизу.

Оскільки більшість сучасних холодильників оснащені системою «no frost», це виключає необхідність їх розморожування. Такий холодильник досить вимити один раз на півроку. Якщо холодильник оснащений двома компресорами, то продукти під час миття однієї з камер можна перекласти в іншу. Вибирати холодильник зі звичайною, статичною системою охолодження, щоб періодично влаштовувати розмороження, доцільно в ситуації, коли сума, виділена на придбання холодильника, обмежена.

Що стосується виробника, тут краще зупинитися на відомих фірмах. 10 років стабільної роботи холодильника Samsung — вагомий аргумент, щоб віддати йому перевагу і не знати, що таке ремонт холодильників.

Фірма Samsung відома в усьому світі як виробник високотехнологічної електроніки. Це означає, що холодильники Самсунг виробляються з урахуванням досягнення сучасних технологій і застосування їх на практиці.

Крім того, що сучасний холодильник повинен бути оснащений вищезгаданою системою «no frost», він ще повинен бути і енергозберігаючим. При повноцінній роботі обох камер споживання електроенергії має бути економічно виправданим. Холодильники Samsung в основному відносяться до класу енергоспоживання А+. При цьому їх вартість цілком прийнятна в порівнянні з холодильниками інших фірм цього ж класу при однаковому об’ємі.

Що стосується внутрішнього об’єму, то холодильники Samsung приємно здивують наявністю декількох зон свіжості. Зона свіжості має температурний режим, дещо відрізняється від режиму в камері в цілому. Найчастіше вона обмежена пластмасовими боксами. Тут можна окремо зберігати овочі і фрукти, зберігаючи їх свіжість, м’ясо або рибу, без побоювання, що інші продукти вберуть їх запах, а також приготовлені до приходу гостей страви.

Не можна обійти стороною дизайнерські рішення Samsung. Комусь по душі припадуть суворі обриси стилю «хай-тек» з винесеною панеллю керування температурним режимом. Хтось віддасть перевагу класиці, а хтось вирішить оживити свій інтер’єр. У будь-якому з цих варіантів холодильник Samsung порадує вас надійністю своєї роботи і свіжістю ваших продуктів.