Переваги використання професійної косметики

Чи варто купувати професійну косметику для догляду за шкірою, щоб користуватися нею вдома? Адже більшість жінок, які доглядають за своєю зовнішністю, регулярно відвідують салони краси, а косметика, яку там застосовують фахівці — недешева.

КосметикаБагато спокушаються і купують професійну косметику для самостійного використання. Косметика від професіоналів істотно відрізняється від звичайних засобів. Розглянемо її основні відмінності.

Порівняльний аналіз двох типів косметичних засобів:

 

  • Косметика від професіоналів містить високий відсоток активних компонентів, які чудово зволожують і живлять шкіру. Завдяки унікальним інгредієнтам, проблеми зі шкірою вирішуються в найкоротші терміни. Звичайна ж косметика всього лише маскує наявні недоліки.
  • Ще одним плюсом професійної косметики, яка представлена на сайті https://www.fito-land.com.ua/profcosm/body є те, що вона має хорошу і приємну на дотик консистенцію.
  • Використання професійної косметики дає бездоганний результат. Ефект очевидний після двох разів застосування. Активних речовин у звичайній косметиці значно менше, тому її результат накопичувальний, і ефект помітний лише через місяць.
  • Виконання процедур з косметикою від професіоналів в більшості випадків можна довірити лише фахівцеві в області косметології. Іноді, працюючи із засобами окремих видів, йому рекомендують відвідати навчальний спецкурс.
  • Звичайна косметика не позбавить вас від акне, тому що технологія її виробництва обмежує проникнення активних компонентів далі шкірного рогового шару. У косметиці від професіоналів передбачено досягнення речовинами всіх шарів епідермісу, що підтверджує її ефективність.
  • Косметика для професійного догляду за шкірою фасується в більшу ємність, ніж звичайна, тому що призначена для використання в салонах краси. Купивши таку кількість крему або тоніка додому, ви просто не встигнете його витратити. Тара для такої косметики має непривабливий вигляд, тому що її головне призначення — дія на відмінний результат.
  • На відміну від звичайної, професійна косметика гіпоалергенна. Через відсутність в її складі ароматизаторів вона практично не пахне.
  • До інгредієнтів професійної косметики також відносяться оригінальні, які мають патент, складові. Ці косметичні засоби необхідно грамотно транспортувати, витримуючи певні умови зберігання і відповідну температуру. Купуючи засоби від професіоналів, зверніть на це особливу увагу.