Переваги використання керамічної плитки

Багато хто відносить керамічну плитку до одного з найвідоміших будівельних матеріалів, який протягом часу не втратив своєї популярності і залишається затребуваним і в даний час. Популярність і великий попит на облицювальну кераміку легко можна пояснити її міцністю, екологічністю, а також іншими властивостями, які за своїми характеристиками перевершують інші сучасні матеріали.

5d4fe75688839638d8b9d0eee4689fae (1)Щоб вибрати і придбати якісну керамічну плитку рекомендуємо кликнуть тут, даний інтернет-магазин пропонує великий вибір і асортимент товару.

Керамічна плитка відрізняється високою міцністю. За умови вибору якісної плитки і дотримання правильної технології укладання вона може витримати навантаження до 30000 тонн на квадратний метр. Така міцність властива навіть не всім асфальтобетонним і залізобетонним покриттям. Керамічна плитка має високий показник жорсткості, що дозволяє їй зберігати свою форму, без деформацій навіть в умовам екстремальних навантажень. Стійкість плитки багато в чому визначається її товщиною.

Варто відзначити, що керамічна плитка відрізняється своєю вогнестійкістю і взагалі не горить, а в процесі нагрівання навіть не виділяє шкідливих речовин. Такі властивості керамічної плитки роблять її ідеальним варіантом для облицювання камінів і печей. Ще однією перевагою керамічної плитки є те, що вона не проводить електричний струм. При впливі сонячних променів кахель не змінює свій колір і навіть не руйнується в результаті прямого контакту з хімічними речовинами, це не стосується фтороводородної кислоти. Керамічну плитку можна легко відчистити від забруднень, при цьому протягом тривалого часу вона збереже свої чудові декоративні властивості.

Найчастіше керамічну плитку використовують як облицювальний матеріал для кухні, коридору та ванної кімнати, де неможливо виключити контакт з водою, а також потрібно підтримувати чистоту, при цьому прибирання повинне бути легким і простим.

Варто відзначити, що підлога з керамічної плитки досить холодна, тому по ній неприємно ходити босими ногами. Цей недолік легко можна виправити, встановивши в цих кімнатах теплі підлоги.