Переваги відпочинку в Єгипті

Якщо вам набридла сірість буднів, і ви хочете, щоб все змінилося на краще, то відпочинок в Єгипті буде самим ідеальним рішенням проблеми, що склалася. Так, наприклад, вам слід прислухатися до деяких порад, якщо ви вирішили для себе вирушити відпочивати прямо в Єгипет.

84786208Єгипет є країною, де національною мовою є арабська. Хоча ви нерідко зіткнетеся з місцевими жителями, які досить непогано будуть висловлюватися англійською мовою, особливо це стосується персоналу готельних комплексів. Також тут часто ви зіткнетеся з єгиптянами, які будуть непогано розуміти українську мову. І це не дивно, так як багато відпочиваючих є українцями. Але якщо і це для вас не є рятувальним колом, то ви можете скористатися мімікою і жестами.

Єгипет є спекотною країною, що відрізняється теплим морем, в якому можна плескатися стільки, скільки душі буде завгодно. Тому варто скористатися кремом від опіків і спеціальним одягом. Вам також можуть стати в нагоді і теплі речі. У цій країні ви можете зіткнутися з сильними добовими коливаннями температури. Особливо це стосується такого періоду, як січень і лютий. Якщо вдень температура повітря тут тримається на позначці плюс двадцять, то вночі вона може впасти до нижче нуля. А якщо ви вирішите відвідати гору Синай, то тут тим більше ви не зможете обійтися без теплого одягу. Крім цього, вас може зацікавити тур в Египет все включено.

Варто також відзначити, що Єгипет є мусульманською країною, тому відверті наряди ви зможете носити тільки в готелі, а за його периметром вам доведеться прикривати руки, ноги, плечі і груди, якщо не хочете зіткнутися віч-на-віч з прикрими неприємностями.

Єгипет є барвистою країною. Тут ви завжди знайдете багато цікавого для себе. Можна, наприклад, відвідати єгипетські музеї, розташовані в центрі Каїра, де наймолодший експонат за своїм віком досягає двох тисяч років. Також тут ви зможете ближче познайомитися з пірамідами, з Великим Сфінксом, відвідати Синайську гору, провести ніч з бедуїнами. Якщо ж ви шукаєте тихе і спокійне місце для проведення відпочинку в Єгипті, то можете відвідати Сафагу, яка відрізняється дуже високим вмістом солі у воді.