Переваги трикотажної тканини: як правильно вибрати нічну сорочку або піжаму?

Серед жінок нічні сорочки і піжами з трикотажу користуються величезною популярністю. Це пов’язано з тим, що така тканина дуже практична, приємна в носінні і довговічна.

14099;ls415l

Тканини, які застосовуються для пошиття одягу для сну

Найчастіше для пошиття нічних сорочок і піжам використовуються такі типи трикотажу:

 

  • Віскоза. М’яка на дотик тканина, яка відмінно вбирає вологу. Речі з віскози не електризується і не викликають алергії, тому що зроблені з натуральної деревини. Цей приємний матеріал утворює красиві складки на одязі, тому часто використовується при пошитті нічних сорочок.
  • Кулірка. Тканина виробляється з натуральної бавовни, тому вона гладка, м’яка і гіпоалергенна. Кулірна гладь — дуже тонкий матеріал, який використовують для пошиття легких літніх речей. Він відмінно тримає первісну форму і не розтягується навіть після численних прань.
  • Інтерлок. Щільний різновид трикотажу, який ідеально підходить для пошиття теплих домашніх речей. Тканина легко пропускає повітря, дозволяючи шкірі «дихати». Речі з інтерлоку не вимагають спеціального або делікатного догляду — вони практичні і довговічні.
  • Футер. Ця тканина з начосом виготовлена на основі бавовни, часто застосовується для пошиття теплих піжам для носіння в зимовий період,. Футер не викликає алергію і відмінно пропускає повітря, до того ж він приємний тілу.

Тканини для трикотажних нічних сорочок і піжам виробляють на основі натуральної бавовни, тому вони гіпоалергенні і приємні на дотик. Для теплої пори року підійдуть речі з кулірки і віскози, для більш холодного періоду — інтерлок і футер.

Переваги трикотажного одягу для дому

Трикотажні речі не дарма мають найбільший попит, в порівнянні з одягом з інших видів тканини. Трикотаж має низку переваг, головними з яких є:

 

  • універсальність. При виробництві трикотажу застосовуються різні техніки переплетення бавовняних волокон. Це дозволяє створювати тканини з різними характеристиками, які задовольняють ті чи інші потреби покупця;
  • можливість фарбування в різні відтінки. Трикотажні речі вражають своєю колірною різноманітністю. Ви можете купити як однотонні вироби, так і моделі в клітинку, горох або з незвичайним принтом;
  • високий ступінь еластичності. Завдяки цій властивості трикотажні піжами і сорочки розтягуються і не ускладнюють рухи;
  • довговічність. Трикотаж не втрачає первісний вигляд після численних прань і довго залишається як новий.

Трикотажний одяг для дому користується величезним попитом серед покупців завдяки своїй практичності, зручності і довговічності.