Переваги та різновиди тарілок Luminarc

Сніданок, обід і вечеря — це трапези, що супроводжуються сервіровкою столу. Елементи можуть змінюватися, проте тарілки повинні бути присутніми обов’язково.

38475_middleЯкісний посуд не повинен містити в складі небезпечних для здоров’я компонентів. Наприклад, тарілки Luminarc надзвичайно популярні серед людей. У чому особливості виробів від цього виробника?

Основні різновиди продукції

Посуд Luminarc відрізняється широким асортиментом і привабливим виглядом. Ви можете знайти в продажу такі моделі:

 

  • тарілочки для десертів;
  • маленькі, середні і великі вироби;
  • тарілки з міцного скла;
  • моделі для перших страв;
  • варіанти для хлібобулочних виробів.

Тарілки відрізняються одна від одної своїми формами, оформленням і розмірами. Краще придбати за даним посиланням https://i-posud.com.ua/catalog/brendyi/luminarc/tarelki-luminarc/ кілька комплектів посуду, щоб сервірувати стіл на будь-який захід. Особливо це важливо, якщо мова йде про фуршет. Кожен покупець знайде те, що йому підходить, серед найширшого асортименту пропозицій.

Переваги тарілок від даного бренду

Можна не турбуватися про якість посуду, оскільки він виконаний у відповідності з інноваційними технологіями. На поверхні матеріалу не з’являються відколи й подряпини. Можна користуватися виробами в мікрохвильовці або посудомийній машині. Зовнішній вигляд тарілочок викликає непідробний захват, адже вони яскраві і барвисті. Крім цього, вартість товарів від компанії прийнятна.

Під час пошуку підходящої моделі варто звертати увагу на привабливий вигляд і термін служби посуду. Зовнішнє виконання посуду Luminarc заслуговує найвищих похвал. Ви підберете вироби в тому дизайні, який задовольнить ваші індивідуальні смаки і потреби.

Ви можете звернути увагу на тарілки білого кольору, виконані у квадратній формі. Це — вічна класика, яка буде в моді навіть через кілька десятків років. Такий дизайн чудово виглядає в абсолютно будь-якому інтер’єрі.

Для виготовлення тарілок використовуються міцні та надійні матеріали. Вони стійко витримують випробування різними негативними факторами, не втрачаючи первісного вигляду. Завдяки цьому вкладення грошей в покупку буде вигідним.

Бренд Luminarc пропонує покупцям чимало якісних товарів, які виправдають очікування вимогливих людей. Вам варто оцінити переваги тарілок на практиці, щоб переконатися в заявлених виробником характеристиках самостійно.