Переваги та особливості швидких онлайн-кредитів

Потрібен кредит на невелику суму? Зовсім необов’язково готувати документи для банку або шукати заставу в ломбард. Простіше оформити позику в МФО. Такі організації видають кредит online всього за кілька хвилин.

1524132540-34216877Хто може отримати позику в МФО?

Головна перевага таких компаній — лояльне ставлення до клієнтів. Багато організацій видають позики пенсіонерам, інвалідам, студентам, вагітним жінкам. Деякі МФО навіть готові видавати кредити людям із зіпсованою кредитною історією. Це дозволяє не тільки вирішити фінансові проблеми, але і поліпшити свій рейтинг.

Найчастіше кредит виплачується з 18-ти років до 65-ти років. Можна знайти компанії, які готові видавати гроші і більш літнім людям.

Як оформляється кредит в МФО?

Процедура значно спрощена в порівнянні з іншими фінансовими установами. Достатньо мати при собі паспорт та ІПН (іноді потрібен тільки паспорт). Оформити кредит можна в будь-якому місці, головне — доступ до Інтернету. На сайті компанії у спеціальній формі вказуються:

 

  • сума;
  • термін;
  • паспортні дані;
  • ІПН;
  • номер телефону;
  • номер банківської карти.

Потім запит відправляється на розгляд. Деякі сервіси працюють автоматично. Є компанії, в яких менеджери перевіряють запити вручну. У будь-якому випадку процедура не займає багато часу. Зазвичай МФО розглядають запити клієнтів протягом декількох хвилин. Потім на карту переводяться гроші або надсилається СМС про відмову. Відсоток схвалень в МФО високий. До того ж велика кількість організацій на ринку дозволяє знайти компанію, яка надасть кредит.

Що потрібно враховувати при оформленні кредиту?

Ставка в МФО завжди вища, ніж у банку. Це пояснюється більш високими ризиками, на які йдуть компанії. Вказуються зазвичай відсотки, які нараховуються кожен день. Найчастіше це 1-2%. Можна знайти мікрофінансову організацію, яка зробить знижку. Наприклад, розробляються акції для нових клієнтів. Зазвичай це безпроцентні перші кредити (0,01-0,9%). Є організації, які розробляють бонусні програми для постійних клієнтів, роблять знижки при повторних позиках.

Слід шукати МФО з гнучкими умовами — можливістю продовжити кредит або погасити достроково. Це дозволить уникнути непотрібних грошових витрат.