Переваги та особливості корейської косметики

Корейська косметика в останні роки стала користуватися величезним попитом. У чому ж її переваги і чому вона настільки затребувана?

koreyskaya-kosmetika-brendy-00(1)До України косметика поставляється з різних країн. Але саме корейська косметика користуються величезним попитом. Чому ж так відбувається? Були часи, коли косметика з Кореї було дивиною. Однак як тільки вчені відкрили таємниці складу азіатської косметики, представниці прекрасної статі змінили цікавість на захват. Адже в корейській косметиці знаходяться натуральні компоненти. Креми, маски та інші засоби містять в складі до 90% природних речовин. 10 з них є органічними. У косметиці з Кореї повністю відсутні токсичні речовини.

Косметикою з Кореї можуть користуватися навіть жінки з чутливою шкірою. Адже в ній немає синтетичних консервантів і ароматизаторів. Корейська косметика вважається гіпоалергенною. Вартість її залежить від кількості дорогих інгредієнтів, які знаходяться  в її складі. Так, наприклад, в таку косметику додають екстракти морських водоростей, різних екзотичних рослин.

Основні переваги корейської косметики:

1. Унікальний склад. Косметика виробляється на території Кореї з тих інгредієнтів, які є у цій країні. У ній може бути використаний екстракт кори мімози, слизу равликів та інші унікальні інгредієнти.

2. Стійкий результат. Способи догляду за шкірою у кореянок значно відрізняються від способів догляду за шкірою в українських жінок. Кореянки витрачають велику кількість часу на очищення обличчя. Адже тільки чиста шкіра може увібрати в себе все цілющі речовини. Так що в асортименті корейської косметики є велика кількість гелів, пінок.

3. Зручне застосування. Всі продукти виготовлені з урахуванням комфортного і безпечного застосування. Щоб у банці не з’являлися мікроби, передбачена спеціальна паличка. У рідких засобів можуть бути дозатори і піпетки. Це дозволяє використовувати засоби економно.

4. Набори пробників. Майже у всіх засобів є пробники. Це дозволяє покупцям вибрати найбільш підходящий для своєї шкіри продукт.

5. Величезний вибір. Всі корейські виробники створюють засоби для різних типів шкіри.

6. Оригінальна упаковка.

7. Надійний захист від ультрафіолетових променів.