Переваги та недоліки капсульного нарощування волосся

Капсульне нарощування волосся не новий спосіб нарощування, і це є першим і, мабуть, основним його недоліком. Однак, багато жінок як і раніше продовжують віддавати перевагу саме цьому методу. Спробуємо розібратися, чому це відбувається.

image11Процедура капсульного нарощування є відносно нескладною, але досить-таки трудомісткою. При її проведенні пучок натурального волосся з’єднується зі штучним за допомогою смоляної (англійське нарощування) або кератинової (італійське нарощування) капсули.

Перевага англійського нарощування полягає в тому, що воно підходить всім без винятку. Однак, варто пам’ятати про те, що капсула, що складається з смоли, досить-таки чутлива до високих температур. При високому тепловому впливі капсули розм’якшуються, а волосся починає випадати або просто залишатися на гребінці. Тому жінкам, які обрали цей метод нарощування, доведеться обмежити себе у відвідуванні бань, саун та інших приміщень з підвищеною температурою. Не рекомендується також проводити занадто багато часу на сонці, при необхідності потрібно закривати голову від сонячних променів капелюшком або парасолькою.

До мінусів такого нарощування можна віднести і те, що силіконове покриття, яким покрите штучне волосся, має властивість змиватися водою. А це означає, що через деякий час після проведення процедури волосся почне ставати тоншим і виглядати більш тьмяно.

Що стосується догляду за нарощеними волоссям, то він досить-таки простий.

Головне — після кожного миття голови якісно просушувати волосся без застосування гарячого повітря. Також варто пам’ятати про те, що фарбування нарощеного волосся може привести до пошкодження капсули.

До переваг італійського нарощування можна віднести практично повну непомітність капсул, а також менше випадіння власного волосся. Основним мінусом, який змушує жінок відмовлятися від даного методу, є небезпека самої процедури. Вся справа у високій температурі плавлення кератину, яка становить близько 120-170 градусів. Недостатньо досвідчений фахівець, перевищивши температуру, ризикує пошкодити натуральне волосся і привести до його ослаблення і подальшого випадіння.

При виборі подібного нарощування також варто згодом остерігатися високих температур, щоб не звести нанівець результат довгої та кропіткої роботи майстра.