Переваги сучасної стоматології

Теперішні способи лікування зубів в значній мірі відрізняються від тих, які використовувалися ще десять років тому. Найстрашнішим спогадом дитинства для багатьох з нас був похід до стоматолога. Той біль і страх запам’яталися надовго. Вирушаючи в наші дні до стоматолога, Вам нема чого боятися, Ви навряд чи відчуєте больові відчуття.

5ae0eca5d9403Дуже важливо вибрати клініку, лікарям якої Ви зможете довірити здоров’я своїх зубів. Вибираючи клініку, звертайте увагу на обладнання і на кваліфікацію лікарів. Цю інформацію можна дізнатися на тематичних форумах в інтернеті або в розділі з відгуками на сайті кожної стоматологічної клініки. Більшість сучасних клінік мають свої сайти, які не зайвим буде відвідати. У деяких клініках не проводять хірургічні втручання, в інших немає рентгенографії. Щоб не ходити з однієї клініки в іншу, варто спочатку вибирати стоматологію, де є хірургія, рентген, ортопедичний кабінет і зуботехнічна лабораторія. Так Ви зможете отримати весь спектр необхідних послуг в одному місці. Саме такою є стоматологічна клініка Vashli в Мінську.

Найчастіше пацієнти звертаються в стоматологічну клініку, коли виникає необхідність запломбувати зуб або провести відбілювання зубів. Але спектр високоякісних стоматологічних послуг на цьому не закінчується. Протезування, імплантацію і реставрацію зубів варто довірити досвідченим фахівцям, які використовують у своїй роботі нові матеріали і технології, застосовують найсучасніше і високоточне обладнання. Тільки так можна добитися виняткових результатів.

У сучасних стоматологічних клініках використовують мікроскоп, лазер, ультразвук і нові матеріали (нейлон, поліуретан, діоксид цирконію, м’які акрилові пластмаси) для лікування і протезування зубів. Багато з нас чули про вініри, за допомогою яких кожен бажаючий стане володарем голлівудської посмішки. За допомогою лазера лікують карієс навіть без свердління зубів. Крім лазерної терапії Ваш лікуючий лікар може вибрати й інші способи усунення даної проблеми: озон, інфільтрацію, повітряно-абразивний метод. Зазвичай лікування цими методами є найбільш ефективним на ранніх стадіях хвороби. Тому кожен повинен відвідувати стоматолога хоча б двічі на рік для виявлення і усунення проблем зубів. Тільки так Ви зможете зберегти зуби здоровими на тривалий час.

Що може сучасна стоматологія? Практично все. Вона охоплює лікування всіх захворювань порожнини рота. У сучасних стоматологічних клініках є стоматологи з певною спеціалізацією: стоматологи-хірурги, стоматологи-терапевти, стоматологи-ортодонти, дитячі стоматологи. Кожен з них пройшов спеціальне навчання, тому знає як забезпечити пацієнтові необхідний комплекс послуг і повернути красиву посмішку. При першому відвідуванні клініки зазвичай пропонують пройти обстеження і зробити рентгенограму при необхідності. Залежно від результатів обстеження пацієнту можуть призначити наступні методи лікування: пломбування, протезування, пломбування кореневого каналу, видалення зубів, лікування ясен, установку імплантів, процедури щелепно-лицевої хірургії. Комфортне і безболісне лікування зубів стало реальністю в наші дні.