Переваги школи онлайн-навчання SHAREWOOD.BIZ

Сьогодні для отримання затребуваної професії зовсім необов’язково вчитися в інституті цілих 5 років. Більше того, дуже багато сучасних спеціальності взагалі неможливо отримати в форматі навчання у ВНЗ. Тому деякі люди змушені отримувати необхідні знання самостійно.

e-learning2-523x389Переваги та недоліки онлайн-навчання

Навчання в інституті — це щоденні підйоми з ранку, монотонне сидіння на парах і, що найсумніше, тонни абсолютно непотрібною інформації. Наша система навчання не дозволяє студентам вибирати тільки профільні предмети і відмовлятися від того, на що не вважають за потрібне витрачати свій час. Якщо ж ви йдете по шляху самостійного оволодіння обраною професією, тоді:

 

  • самостійно оцінюєте корисність інформації і не витрачаєте час і сили на непотрібні знання;
  • складаєте комфортний для себе режим навчання;
  • рятуєтеся від зайвих хвилювань і недосипів на сесії.

Але онлайн-навчання має і деякі недоліки. Наприклад, в мережі можна знайти відповіді на будь-які питання. Але біда в тому, що нерідко пошук достовірної і реально корисної інформації займає багато часу. Тому досвідчені користувачі прагнуть використовувати інформаційні продукти. Вони являють собою «вичавлювання» всіх розміщених в інтернеті даних та стають неоціненними помічниками.

Як отримати доступ до інфопродуктів?

За все треба платити, і цей принцип підтримується творцями навчальних курсів та тренінгів. За отримання доступу до їх інфопродуктів необхідно заплатити, і часом це — чималі гроші. Але є й інший шлях: замість того, щоб купувати кожен навчальний курс окремо, можна оформити підписку на сайті sharewood.biz — і без обмежень користуватися всіма викладеними на сайті матеріалами.

На ресурсі представлені найвідоміші та авторитетні автори і школи онлайн навчання. Тут ви знайдете тренінги, книги і відеоуроки із найрізноманітніших напрямів творчості і бізнесу.

Переваги підписки на SHAREWOOD.BIZ

Оформлення підписки дає користувачам:

 

  • доступ до всіх навчальних матеріалів;
  • можливість використовувати інфопродукти навіть після завершення терміну підписки;
  • можливість обговорювати питання та різні моменти з користувачами форуму — вашими однодумцями і колегами.

База навчальних тренінгів та інших матеріалів SHAREWOOD.BIZ — до ваших послуг!