Переваги шкіряного гаманця

Підбираючи практичний аксесуар під свої повсякденні потреби, багато хто стикається з дилемою: придбати шкіряний гаманець чи зупинити вибір на більш простому варіанті з тканини або штучної шкіри. Прочитайте цю статтю — і у вас не залишиться сумнівів, що гаманець з високоякісної шкіри — найкраща інвестиція.

1727913467_bordovyj-kozhanyj-koshelekВигідні характеристики шкіряних гаманців

Всі, кому необхідно придбати чоловічий чи жіночий шкіряний гаманець на довгий час, спочатку прагнуть зважити всі «за» і «проти» кожного варіанту. Але у випадку з продукцією з натуральної шкіри покупці зазвичай помічають тільки переваги. З точки зору практичності та стилю вироби ідеальні. Від інших різновидів гаманців їх відрізняють такі критерії, як:

 

  • Зносостійкість. Варто зазначити, що кошельки ручной работы из натуральной кожи не протираються: їх неможливо заносити до дірок. Як би довго гаманець не лежав у вашій кишені, з якими б предметами він не стикався в сумці, тривале носіння виробу не здатне зашкодити його зовнішньому вигляду.
  • Надійність матеріалу. У поєднанні з якісним швом, виконаним міцною ниткою, натуральній шкірі за ознакою надійності просто немає рівних. Завдяки цьому як жіночий, так і чоловічий гаманець з натуральної шкіри має здатність зберігати форму. Цією особливістю продукція відрізняється від тканинних і дерматинових виробів, де шви розходяться через тонку структуру матеріалу. В шкіряний гаманець можна класти купюри, монети, банківські картки та візитки — від помірної кількості вмісту він не порветься і не деформується.
  • Невимогливість у догляді. Якщо у вас немає часу на прання аксесуара, варто придбати гаманець з натуральної шкіри. Його достатньо протирати вологою серветкою, щоб позбавити від пилу або забруднень, що з’явилися в процесі носіння. Крім того, шкіра не вбирає в себе рідини, які на неї потрапляють. Якщо, сидячи за столом, ви пролили на улюблений гаманець сік або каву, достатньо змахнути краплі напою з поверхні. Інші ж матеріали не такі зручні, оскільки в них можуть вбиратися не тільки рідини, але і запахи.

Як маленький жіночий гаманець, так і великий гаманець для представника сильної статі доповнюється тільки якісною фурнітурою. На виробництвах до шкіри підбираються відповідні зносостійкі застібки. З огляду на всі перераховані вище характеристики, аксесуар без перебільшення можна назвати бездоганним.