Переваги професійної косметики

Ви запитували себе, що таке професійна лікувальна косметика? Які відмінності у неї від звичайної — тієї, яку ми щодня використовуємо для того, щоб доглядати за обличчям і тілом? Відповіддю не здивуєш: в очі відразу впадає те, що вона значно дорожче. Дійсно, це так, але вартість обумовлена багатьма факторами. До них і перейдемо.

Почнемо з очищувальних засобів, які використовуються для догляду за шкірою обличчя. Вони завжди є в арсеналі будь-якого косметологічного кабінету, проте придбати професійну косметику в рядовому магазині або на ринку у вас не вийде. Кожен день до косметолога приходять клієнти, в надання послуг яким входить не тільки поверхнева ексфоліація, але також і інші естетичні процедури, такі як глибока чистка, різні маски, карбоксітерапії, пілінги і багато інших омолоджуючих і освіжаючих процедур. Але так само не варто забувати і про куди більш складні процедури, що вимагають від майстра медичної освіти і великого досвіду.

Такі процедури мезотерапії, біоревіталізації, контурної пластики, корекції овалу обличчя і контурів тіла проводяться в спеціалізованих клініках і салонах, що мають відповідні сертифікати відповідності. Чи не складно уявити, як багато витрачається гелів, масок, сироваток, кремів і мезотерапевтичних препаратів в умовах нинішньої моди на омолоджуючі процедури, в загальному, серед клієнтів, і гонці за найкращий результат серед косметологів і лікарів-мезотерапевтів.

Особливість професійної косметики в тому, що вона надзвичайно економна і зазвичай поставляється в великих кількостях. Гелі та інші засоби поверхневої ексфоліаціі відрізняються підвищеною ефективністю: містять різні кислоти і екстракти — основні складові, які очищають шкіру і надають їй здоровий вигляд і матовість. Умивалки і тоніки, які ми купуємо для щоденного використання, містять ті ж складові, але їх значно менше. Саме тому результат їх використання не так помітний.

Проф косметика для догляду за шкірою обличчя є також і лікарським засобом, оскільки проникає глибоко в усі шари епідермісу і має цілющу дію на пошкоджені ділянки. Регулярно проводяться клінічні дослідження, які доводять результативність спеціалізованих засобів.

Якщо вашим нав’язливим супутником по життю є алергія, то ваш варіант — професійна косметика, придбати яку можна за порівняно невеликі гроші. Природно, вона коштує трохи дорожче звичайної, проте ви віддаєте свої гроші не просто так, а за свою безпеку і бездоганний зовнішній вигляд. До складу професійної косметики входять інгредієнти, які перевіряються кваліфікованими експертами. Крім того, в неї не входять ароматизатори і компоненти, які можуть завдати шкоди здоров’ю.

Косметика серії professional відрізняється вмістом активних речовин, які зволожують шкіру, заповнюють нестачу вітамінів і живлять епідерміс. Зазвичай результат догляду професійною косметикою помітний вже після тижня застосування. Курс використання спеціалізованих засобів завжди повинен розробляти косметолог.

Отже, незалежно від завдання — вирішуєте ви якусь проблему або просто хочете провести омолоджуючу процедуру і надати обличчю більш свіжий вигляд, набуваючи професійну лікувальну косметику ви можете розраховувати на швидкий, помітний і довгостроковий ефект, а ваша шкіра буде вам вдячна і порадує вас таким відображенням у дзеркалі, від якого ви будете в захваті.
І саме таку косметику ви знайдете в нашому інтернет-магазині mediccare.com.ua. Вдалих вам покупок!