Переваги приставок Smart TV

Не так давно на ринку сучасних технологій з’явилося щось неймовірне — Smart TV приставка на ОС Android. Навіщо вона потрібна? Все просто, це відмінний пристрій, який замінює в телевізорі технологію Smart TV. Тобто при купівлі телевізора, ви можете сміливо вибирати будь-який, не враховуючи наявність цієї можливості, так як в майбутньому можна прикупити окрему приставку. І це буде досить вірним рішенням, оскільки найчастіше телевізори зі Smart TV мають ОС відмінну від Android (хоча є і з ОС на Android), це не говорить про те, що вони гірші, просто до Android ми всі вже звикли і довіряємо йому, знаємо всі його можливості і порядок управління. У будь-якому випадку покупка хорошого телевізора плюс приставка обійдеться вам дешевше. А якщо у вас є відмінний телевізор, і немає бажання його міняти, Smart TV приставка просто поліпшить його і урізноманітнить ваше дозвілля своїми можливостями.

2016-03-24-imageЗверніть увагу на приставку X92, яку можна придбати на сайті www.tv-pristavki.com.ua — еталон дизайнерського рішення, чи не єдиний варіант, який об’єднав в собі вишуканий зовнішній вигляд і блискавичну роботу. Приставка має високу продуктивність за рахунок нового процесора і багатофункціональність через встановлену версію Android 7.1. Внутрішньої пам’яті в 16 Гб цілком достатньо, щоб помістити всі найцікавіші додатки. Перевагою вбудованого процесора Amlogic є можливість використовувати приставку в двох варіаціях. Перший — це зображення одного нерухомого робочого стола або другий, більш знайомий для користувачів Android, — ряд робочих столів, з можливістю розміщення віджетів, додатків, зміною фону і т. д. Перша версія зручна для управління пультом, а друга більш комфортна в разі використання миші, клавіатури та інших подібних засобів управління.

Основні можливості приставки X92 такі ж, як і в більшості подібних приставок:

— пошук в мережі (через звичайний веб-оглядач);

— HD якість телеканалів в режимі онлайн (з веб-сторінок або за допомогою додатків);

— користування соцмережами та іншими онлайн-сервісами;

— використання Torrent TV і IPTV;

— під’єднання таких пристроїв, як: бездротові миші і клавіатури, флешки, камери та інші;

— установка різноманітних програм через Play Market;

— програвання практично всіх відео і фото форматів, текстових документів і т. д.

Щоб перетворити свій телевізор в медіацентр, просто підключіть приставку до відеовходу і відчуйте на собі новий незвіданий світ!