Переваги прикрас зі срібла

Ювелірні прикраси з срібла були вкрай популярними у наших предків — ще якихось 100-150 років тому кільця, браслети і кольє, а також інші вироби з цього благородного металу були невід’ємним атрибутом іміджу будь-якої поважаючої себе модниці. На жаль, різке обвалення цін на срібло на початку минулого століття зробило більшим вплив і на моду — популярність срібних прикрас стала сходити нанівець, а більшість людей перейшла на більш дорогі метали на кшталт золота або платини.

Нині мода на ювелірні прикраси зі срібла знову повертається. Тенденції останніх років свідчать про зростаючу популярність великих і масивних срібних виробів — саме такий формат прикрас найчастіше використовують в створенні яскравих образів всесвітньо відомі кутюр’є, щоб серебряное кольцо купить — переходьте за посиланням. Купити також і браслет зі срібла, або іншу, яка цікавить вас, прикрасу з цього металу можна в інтернет-магазині за посиланням, що є офіційним представником відомого ювелірного заводу.

Які срібні прикраси зараз у тренді?

Як уже згадувалося, основним критерієм для вибору модних прикрас зі срібла нині є їх розмір — чим більше і масивніше, тим краще. Самі по собі великі прикраси можуть здатися грубуватими, але в поєднанні з правильно підібраною одягом вони лише підкреслюють витонченість стилю.

Якщо ж говорити про конкретні види прикрас — найбільшим попитом користуються срібні кільця, браслети, намиста, кольє і ланцюжки. Крім того, інтерес в українських покупців викликають і масивні срібні сережки-обручі, особливо якщо вони стилізовані «під старовину».

Переваги срібних прикрас

Носіння срібних прикрас — не тільки приємне, але і доступне — вартість срібла в рази менша за ціну золота та інших благородних металів, а витончений, вишуканий вигляд такого виробу в стилі минимализм все одно дасть фору багатьом іншим «конкурентам». Крім того, для срібних прикрас характерні:

  • Простий догляд. Час від часу срібло, яке ви носите нечасто, потрібно буде обробляти спеціальними покупними або народними засобами. Що ж стосується прикрас, які носяться постійно — вони майже не потребують догляду, зберігаючи привабливий блиск протягом багатьох років;
  • Відмінна сполучуваність з будь-якою шкірою. Не має значення, якого відтінку у вас шкіра — срібло однаково добре виглядає і на засмаглому тілі й на аристократично блідій шкірі;
  • Відсутність алергічних реакцій. Купуючи прикраси з чистого срібла, ви можете не переживати з приводу можливої алергії — цей метал відрізняється дуже високою інертністю. Викликати роздратування здатні лише низькопробні вироби, де була застосована лигатура поганої якості.

Також варто відзначити, що срібло відмінно гармонує з будь-якими дорогоцінним та напівдорогоцінним камінням — від діаманта до топазу. Саме завдяки цій властивості металу з ним так люблять проводити творчі експерименти ювеліри, радуючи нас достатком прикрас на будь-який смак.