Переваги придбання косметики в інтернет-магазині

Більшість магазинів вже працюють через інтернет. Не оминула ця традиція і косметичну індустрію. Компанії поширюють свою продукцію через інтернет-магазини, що дозволяє знизити вартість продукту. Але одночасно з цим виникають різні незручності, які потрібно враховувати при покупці специфічного товару в інтернеті.

kosmetikaПереваги цього методу покупки

До основних переваг покупки косметики через інтернет відносяться:

 

  • Більш широкий асортимент. Офлайн-магазини закуповують тільки самі «ходові» позиції, тому любителям специфічних ароматів і кольорів декоративної косметики доводиться довго шукати відповідну продукцію.
  • Низька ціна. Інтернет-магазину не потрібно платити за оренду виставкового залу, працю консультантів. При цьому рівні продажів у такого закладу вищі, ніж у звичайного магазину, чия база клієнтів обмежена часто одним містом або навіть районом.
  • Акції та швидке надходження новинок у продаж. Офіційні магазини швидше отримують доступ до нових позиціях, ще вони часто проводять акції для покупців, які звичайний пункт продажу дозволити собі не може.
  • Краще знання менеджерами особливостей товарів. Звичайні магазини працюють з декількома фірмами одночасно. Вивчити всі їх продукти, їх характеристики й недоліки їм не під силу, а консультанти інтернет-організацій з таким завданням справляються.

Ці переваги призводять до того, що більшість клієнтів, здатних працювати з комп’ютером, частіше звертаються в інтернет-магазини. До речі, якщо ви хочете придбати косметику в інтернеті, то магазин Ека бьюти в Киеве є чудовим варіантом.

Недоліки замовлень косметики через інтернет

Є й недоліки у такого способу покупки:

 

  • Тривале очікування. Посилка йде від декількох днів до 2-х тижнів, точний термін доставки залежить від регіону та обраної транспортної компанії.
  • Не можна випробувати товар перед покупкою. У звичайному магазині можна понюхати вміст упаковки або скористатися безкоштовним тестером у випадку з декоративною косметикою. Більшість покупок в інтернет-магазині таким способом не перевірити.
  • Є ризик пошкодження продукції при перевезенні.

Проблеми з перевізниками вирішуються на користь клієнта, оскільки вантажі страхуються, а транспортні компанії відповідають за свої помилки. А для вибору декоративної косметики та парфумів компаніями придумані тестери та пробники — маленькі порції продуктів, часто їх роздають безкоштовно. Від елементарних помилок захистить власна пильність при читанні характеристик продукту. А на популярні види  косметики інші клієнти залишають відгуки, багато — з реальними фотографіями того, як виглядає помада або тональний крем після нанесення на шкіру. Таким чином недоліки нівелюються, а переваги залишаються, що призводить до підвищення популярності інтернет-замовлень.