Переваги покупки пеленального комоду

Пеленальний комод — це незамінний помічник для кожної мами. Незважаючи на компактні розміри, він використовується для різних цілей: сповивання малюка, зміни підгузника, переодягання, масажу і гімнастики, а також проведення гігієнічних процедур.

Особливості

Чи безпечно сповивати, одягати малюка, робити йому масаж, грати в пальчикові ігри найзручніше на рівній, стійкій поверхні. Одні мами задовольняються звичайним ліжком або диваном. Але при цьому навантаження на хребет жінки збільшується — низькі меблі змушують нахилятися над немовлям, зігнувшись у незручній позі. Інші батьки використовують для цих цілей стіл, при цьому на ньому завжди має бути вільний простір не тільки для дитини, але і для речей по догляду за нею. А коли дитяча косметика, рушники, сорочечки зберігаються в іншому місці, мамі доведеться відходити від малюка, якщо вона забула принести якісь доглядові кошти.

Зважаючи на вищесказане набагато комфортніше користуватися спеціально призначеним для переодягання столиком або комодом для сповивання. Меблі корисні, зручні, а головне — багатофункціональні. Крім того, конструкція компактна, що дозволить розмістити пеленальні комоди верес навіть в малогабаритному приміщенні. Залежно від комплектації, комод може використовуватися для:

  1. зберігання дитячих речей, косметики;
  2. сповивання і переодягання малюка;
  3. виконання масажу, прийняття повітряних ванн;
  4. гігієнічних процедур;
  5. купання (меблі з вбудованою ванною);
  6. медичного огляду під час візиту лікаря.

Дитячий комод може бути виконаний в будь-якому стилі і кольорі — підібрати підходящий варіант не складе труднощів. Основні вимоги — наявність бортиків, покритих силіконовими вставками, відсутність гострих кутів, стійкість. Чим більше поверхня для сповивання дитини, тим зручніше і довше можна буде використовувати меблі — в середньому до року. При виборі місця установки потрібно враховувати, що до комода з пеленальним столиком для новонароджених повинен бути вільний і безпечний прохід з передньої сторони.

Важливо пам’ятати про те, що залишати без нагляду немовляти на високій відкритої поверхні, навіть укомплектованої бортиками, категорично заборонено. Це стосується діток будь-якого віку. Але особливо уважно потрібно стежити за малюком, який вже навчився активно перевертатися з живота на спинку.