Переваги перманентного макіяжу

Макіяж, відомий під назвою перманентний, відрізняється від звичайного макіяжу, який наноситься вранці і змивається ввечері. Особливість саме перманентного макіяжу полягає в тому, що він наноситься один раз і зберігається тривалий час, аж до декількох років. По суті, це введення барвників безпосередньо під шкіру на певну глибину. Можна сказати, що перманентний макіяж є різновидом татуажу, але на відміну від останнього, такий макіяж легше видаляти і змінювати. 

op6Grn6GHuZF3bptYwpqjI7DxScVpcJ77WA1WPyTОсновні переваги перманентного макіяжу

Якщо макіяж виконаний рукою професіонала, то можна бути впевненими, що переваги обличчя будуть вміло підкреслені, а недоліки красиво замасковані, причому на тривалий термін. До основних переваг даного виду макіяжу відносяться:

Можливість завжди і всюди виглядати прекрасно і бути в формі: макіяж ніколи не розітреться по обличчю і не змиється.

Ідеально гладкий і рівний макіяж: рука фахівця здатна нанести такі ідеальні лінії і контури мейк-апу, які неможливо з кожним днем повторювати в домашніх умовах.

Економія великої кількості часу, який витрачається у звичайних умовах вранці на нанесення макіяжу і ввечері на його змивання. Якщо вас цікавить перманентний макіяж, то радимо перейти на сайт https://permanent-make-up.kiev.ua, не гаючи часу.

Варто зазначити, що до даного виду макіяжу вдаються не тільки дівчата, а й жінки більш зрілого віку. Причому на кожному обличчі ефект виглядає по-своєму унікально і красиво, підкреслюючи переваги і приховуючи недоліки.

Найбільш популярними зонами на обличчі для застосування перманентного макіяжу є область брів, повік, губ. Нанесення фарбувальних речовин на ці зони обличчя допомагає підкреслити красиві форми, а також підкоригувати їх у разі невідповідності індивідуальним перевагам. Наприклад, дуже часто перманентний макіяж застосовується саме в області брів, надаючи їм бажану форму.

Необхідно відзначити, що процедура нанесення перманентного макіяжу є медичною процедурою, і її може здійснювати тільки відповідний спеціаліст, який має медичну освіту і досконало володіє техніками анестезії, асептики і антисептики.

Існують значні протипоказання, при наявності яких забороняється вдаватися до техніки перманенту. Це наявність герпесів і різних шкірних захворювань. Також, не можна вживати препарати, що впливають на згортання крові, забороняється вживати алкогольні напої. Варто утриматися від впливу прямих сонячних променів на шкіру як перед процедурою, так і після неї на деякий час.