Переваги органічного прального порошку

Органічний засіб для прання не містить токсичних хімічних речовин, таких як хлор та інші добавки. Щоб жити по-справжньому здоровим життям, досить просто змінити те, що ви їсте, які речі носите і якими миючими засобами користуєтеся. Це може здійснити величезний вплив. Ваш будинок — ваша фортеця, і він призначений для забезпечення безпеки і комфорту для вас і вашої сім’ї. На жаль, є деякі продукти, які можуть завдати шкоди вашому здоров’ю, і головний злочинець може перебувати у вашій пральній машині. Багато пральних засобів містять забруднювачі, хімікати і штучні консерванти, і всі вони токсичні для здоров’я людини. 

143097При виборі засобів для прання зазвичай перед вашими очима проноситься список невимовних інгредієнтів, який друкується на зворотному боці упаковки. Загадкова річ полягає в тому, що багато хімічних речовин, які використовуються у фірмових миючих засобах, насправді не спрямовані на те, щоб наш одяг був чистим. Фактично, більшість миючих засобів є просто естетичними підсилювачами, які тільки покращують запах і зовнішній вигляд одягу. Не думайте, що цикл полоскання захистить вас: інгредієнти цих миючих засобів, як відомо, впливають на наше здоров’я і можуть сприяти алергій. Придбати органічний засіб для прання ви можете на сайті www.organics.com.ua вже зараз.

Що можна зробити?

Відповідь проста: використовуйте органічний миючий засіб для прання.

Органічний пральний порошок не містить хлору, фосфатів та інших штучних добавок, які небезпечні для здоров’я людини. Вони також не містять синтетичних барвників і парфумерії, які можуть викликати алергічні реакції у деяких людей і подразнення шкіри у інших.

Хімічні речовини, виявлені у звичайному пральному порошку, виділяють пари, які постійно вдихаются протягом дня. Вдихання хімічних парів, навіть при невеликих концентраціях, може мати руйнівні наслідки для ендокринологічного та неврологічного здоров’я. Коли ви використовуєте органічний засіб для прання, ви і ваша сім’я уникаєте цих небезпек.

Фосфат, загальний хімікат, доданий до прального порошку, значно шкодить навколишньому середовищу протягом останніх 40 років. Використання фосфатів в детергентах все більш ретельно вивчається, головним чином через їх отруйний вплив на рибу і навколишнє середовище. Вибір органічного миючого засобу може допомогти зменшити кількість хімікатів, які проникають в ґрунт.