Переваги оренди VDS сервера

Сучасні провайдери пропонують користувачам різні варіанти хостингу, вибір яких залежить від потреб і фінансових можливостей замовника. Однак тим, хто прагне до раціональної трати коштів і забезпечення робочого процесу комфортом і надійністю, все ж краще вибирати VDS сервер, можливості якого найкращим чином відповідають перерахованим вимогам.

Screenshot_36 (1)Особливості VDS сервера

VDS або VPS сервер являє собою усереднений варіант між фізичним і віртуальним варіантом хостингу. В даному випадку провайдер https://cityhost.ua/ запускає кілька віртуальних серверів в рамках одного фізичного. У підсумку виходить, що кілька сайтів одночасно працюють в рамках одного простору, але при цьому абсолютно не заважають продуктивності один одного.

VDS сервер відрізняється підвищеними показниками надійності, оскільки ля його роботи провайдером використовуються кілька швидкісних каналів зв’язку з незалежними один від одного джерелами живлення. Відповідно, показники відмовостійкості сервера будуть перебувати на дуже високому рівні. Крім усього іншого також варто відзначити такий момент, як можливість внесення налаштувань в параметри сервера в будь-який зручний момент. Користувач може робити це самостійно, не залучаючи до процесу представників провайдера.

Очевидні плюси VDS

До числа позитивних сторін, які роблять високий попит на оренду VDS цілком обґрунтованим, можна віднести наступні пункти:

  • Можливість управління root-доступом через свій ПК. Користувач може встановлювати будь-яке ПЗ, вносити зміни в файли всередині системи, контролювати дії користувачів системи, а також збільшувати масштаби сервера.
  • Високі показники стабільності. Орендуючи сервер VDS за даним посилання https://cityhost.ua/vds/, користувач отримує повну незалежність від власників інших серверів, розташованих в рамках одного фізичного простору. А це означає, що роботу його системи не зможуть зіпсувати або призупинити будь-які дії інших користувачів.
  • Висока швидкість роботи. Разом з VDS клієнт хостингової компанії набуває і певну кількість пам’яті, яка буде знаходитися тільки в його розпорядженні. Тобто, сайт клієнта не буде «гальмувати» через те, що його роботу «перекривають» більші інтернет ресурси.
  • Наявність виділеного IP. Послуга передбачає можливість виділення користувачем окремого IP для кожного сайту.

Крім усього іншого використання VDS дає можливість безпроблемного створення резервних копій налаштувань файлів, системи і самого сервера.