Переваги навушників AirPods від Apple

Напевно всі вже чули про повністю бездротові навушники від всесвітньо відомої компанії Apple — AirPods. Цей сучасний аксесуар став настільки популярним, що навіть встиг завоювати більшу частину всього ринку навушників. Що ж такого особливого в цих маленьких, але дуже привабливих бездротових навушниках?

og__ch3csr9zmviq_specs_largeВарто зазначити, що  компанія Apple здійснила чітке розмежування бездротових навушників на дві лінійки:

  • AirPods;
  • AirPods Pro.

Класична версія бездротових навушників AirPods — це навушники, виконані за тим же самим принципом, що і провідні навушники від компанії Apple EarPods, які поставляються в комплекті з кожним телефоном iPhone. Головною особливістю даних навушників став спеціальний бездротовий кейс, що захищає їх від пилу та одночасно заряджає їх протягом всього дня. Це дуже зручно, коли вам необхідно отримати максимум автономної роботи від такого маленького аксесуара.

А ось Apple наушники Airpods Pro — це окрема лінійка з дорожчою версією навушників. Відмінною особливістю стала можливість активувати шумоізоляцію. Простий дотик до основи одного з навушників дозволяє відрізати всі зовнішні шуми. Насолоджуватися музикою можна спокійно і без будь-яких труднощів. Це саме та функція, яка заслуговує вашої уваги. Тому що вона дозволяє нарешті позбутися від потреби докуповувати великі навушники. Більше того, з появою iOS 14, в навушниках реалізували функцію передачі звуку в Dolby Atmos. Відмінна можливість збудувати невеликий домашній кінотеатр, використовуючи для цього всього лише невеликі навушники. Однозначно варто скористатися настільки унікальним варіантом пристрою.

Перевагою над конкурентом є повна інтеграція бездротових навушників AirPods в екосистему Apple. Якщо ви є щасливим володарем iPhone, MacBook, iPad або Apple TV, то використання спеціальних навушників від компанії лише доповнить ваш загальний досвід експлуатації цих чудових пристроїв. Вони були створені в рамках однієї системи й тому підключення аксесуара до кожного з них переходить практично миттєво і не зажадає від користувача зайвих маніпуляцій.