Переваги натуральної косметики

Коли ми переходимо на натуральну косметику, то перше, що робимо — купуємо екологічну уходовую косметику. А що з декоративною? Її ми міняємо не відразу. І дарма: туш, тональний крем, помада і пудра взаємодіють з нашої шкірою не менше, ніж нічна маска, освіжаючий тонік або зволожуючий крем.

Натуральна декоративна косметика є вже давно, але поки її вибір не такий широкий, як вибір доглядових засобів. Проте, вибирати таку косметику на сайті https://skinlab.com.ua можна і потрібно всім — як дівчатам з ідеальною шкірою, так і власницям проблемної, сухої, вікової, чутливої і інших типів шкіри.

Чому декоративна екокосметіка краще звичайної?

У натуральній декоративній косметиці немає небезпечних компонентів — силіконів, хімічних УФ-фільтрів, свинцю, пластика і агресивних консервантів, які негативно позначаються на стані шкіри і нерідко можуть викликати алергію, подразнення, акне, сухість, рання поява зморшок і інші проблеми.

Вибір декоративної косметики — декоратівная еко косметика

В основі декоративної екокосметікі тільки безпечні компоненти, серед яких:

  • Рослинні масла. На відміну від силіконів і мінеральних масел, вони не створюють на шкірі плівку і не закупорюють пори, а дозволяють шкірі дихати весь день.
  • Природні пігменти — не викликають алергії і роздратування, безпечні навіть для чутливої шкіри, матують шкіру, вирівнюють колір шкіри.
  • Фізичні УФ-фільтри — діоксид титану і оксид цинку, їх отримують з природних мінералів. На відміну від хімічних безпечні і покращують дію косметики.
  • Органічні кислоти, цитрат срібла, рослинні консерванти. За рахунок цих компонентів декоративну екокосметіку можна зберігати довше.

Натуральні компоненти роблять декоративну косметику не тільки безпечною, але і дозволяють витрачати її економно. Окремі види декоративної екокосметікі отримують додаткові компоненти, які вирішують певні завдання. Наприклад, зволожують шкіру, володіє тонуючим ефектом і т.д.

Ось основні плюси декоративної екокосметики

Перше, що важливо знати про властивості натуральної декоративної косметики — те, що вона піклується про шкіру. Якщо косметика з синтетичними компонентами створює лише видимість красивої та доглянутої шкіри, то натуральні тональні креми, пудри, туші і помади працюють інакше — не просто на час приховують недоліки шкіри, а допомагають їх вирішити. А ось інші плюси:

  • Зрозумілий склад. Вибираючи тюбик з тональним кремом, пудру, помаду або туш, ви можете вивчити склад і побачити, що ніяких складних і незрозумілих компонентів немає.
  • Приємний природний запах, або його повна відсутність. У натуральної декоративної косметики немає дратівного «хімічного» запаху.
  • Правильна текстура. Декоративна екокосметика відмінно лягає на шкіру, не скочується, не забиває пори і тримається як мінімум кілька годин.
  • Спрямована дію. Тональний крем відмінно матує і приховує недоліки, розсипчаста пудра вирівнює тон шкіри, туш не викликає подразнення.
  • Додаткова перевага натуральної декоративної косметики в тому, що вона безпечна і для людини, і для природи.