Переваги настінних кондиціонерів

Прогрес не стоїть на місці. Всі досягнення науки в сфері кондиціонування зібрав в собі настінний кондиціонер. У ньому передбачається безліч корисних функцій, наприклад, додавання повітря зовні, зволоження, очищення та інші. Щорічно кондиціонери стають більш функціональними, оскільки найвідоміші виробники передбачають в них нові фільтри багаторівневого очищення.

7Ці фільтри здатні нейтралізувати віруси, алергени, бактерії і навіть дим, що утворюється в процесі куріння сигарет. Однією з головних переваг подібних кондиціонерів є демократична ціна. У порівнянні з популярними спліт-системами, що мають таку ж потужність, настінні кондиціонери відрізняються більш прийнятною ціною. Втім, є і дорогі кондиціонери, оснащені інноваційними функціями. Придбати їх, як правило, можуть тільки покупці середнього класу. Також до переваг можна віднести безшумну роботу кондиціонерів, а детальний опис ви можете знайти на сайті kievkomfort.com.ua.

Відсутність шуму пояснюється вдалим розташуванням всіх складових, які можуть видавати гуркіт (вентилятор, електричний двигун, компресор) — вони поміщені в спеціальний блок зовні приміщення. Найбільш високим рівнем енергоефективності відрізняються побутові кондиціонери, так як оснащені режимом економії енергії. У цей час найбільш економними по витраті енергії вважаються інверторні спліт-системи, які дають змогу здійснювати плавне управління компресором.

Настінні кондиціонери випускаються в найрізноманітніших кольорах, тому вибрати модель, яка відмінно впишеться в інтер’єр, не складе проблеми. Внутрішні блоки теж можуть бути різними: округлені, прямокутні і так далі. Продаються моделі з малюнками і без них. Крім усього іншого, настінні кондиціонери вважаються найзручнішими в експлуатації, оскільки мають великі можливості регулювання повітряних потоків, а також компактний пульт дистанційного керування.

При виборі кондиціонера варто також враховувати потужність і режими роботи. Потужність настінних кондиціонерів може становити від 2 до 9 кВт. Чим меншою є потужність, тим складніше кондиціонеру підтримувати певну температуру. Від потужності залежить площа охолоджуваного приміщення, а від режиму роботи — спосіб підтримування заданої температури в приміщенні. Таким чином, подібні пристрої можуть підвищувати і знижувати температуру в приміщенні, площа якого знаходиться в межах від 15 до 90 кв. м.

Кондиціонер, на відміну від вентилятора, охолоджує повітря, що є перевагою для приміщень, що знаходяться на сонячній стороні будівлі.