Переваги міні заправки

Використання всілякої техніки сьогодні явище поширене, а деякі процеси без неї і зовсім складно уявити. Для того, щоб стартер завівся, необхідно залити в бак паливо. Однак не вся техніка має здатність пересуватися, також бувають ситуації, коли заправку необхідно здійснити на конкретній території. Рішенням в таких ситуаціях послужать міні заправки. Мобільні заправні станції дозволяють забезпечити техніку паливом там, де це необхідно, і вести його облік. Система включає в себе резервуар з паливом, обладнання для його подачі, систему контролю витрат пального і, в деяких випадках, фільтр.

eurokub3_new_2_pngМіні АЗС — це обладнання, яке здатне заправити як особистий транспорт, так і цілий парк техніки. Пристрій повністю мобільний і легко переміщується між об’єктами, працює автономно і просто. Станцію можна транспортувати за допомогою невеликого навантажувача, нерідко вона йде в комплекті з автопричіпом або фургоном. Окремі види заправок мають дуже компактні розміри, що робить їх просто незамінними в ряді обставин і ситуацій. Такі автозаправні станції знаходять своє застосування на сільськогосподарських та фермерських господарствах, а також на виробництвах, що мають власний автопарк. Вони служать для заправки спецтехніки прямо на місці її роботи, в кар’єрах, лісовому господарстві і в полі.

Міні АЗС — це комплекс, який пропонується для використання в готовому вигляді. Він може включати в себе пластиковий резервуар об’ємом 640, 820 і 1000 л, який поміщається в решітку, або металевий резервуар з опорами. Для зручності переміщення резервуар оснащений отворами.

Використання міні АЗС має низку переваг. До них відносіть: компактність і порівняно мала вага резервуарів, що забезпечує доступність транспортування, невисокі ціни при високій якості обладнання, можливість видачі одночасно дизельного і бензинового палива, безпека, надійність і гарантія тривалого терміну служби.

Міні АЗС вважається дуже вигідним вкладенням. Придбання такого обладнання дозволяє підприємству заощадити на заправці техніки до 20% коштів. Крім цього, таке обладнання допомагає захистити паливо від нецільового використання працівниками підприємства, контролюючи кожну вкладену копійку.