Переваги медичного онлайн-сервісу НаПоправку

Відвідувачів з кожним новим днем в поліклініках не меншає, але завдяки розвитку інтернету потрапити на огляд до лікаря тепер можна без простоювання в довгій черзі. Кожен пацієнт хоче потрапити на прийом до хорошого лікаря.

1415010Раніше багато людей лише мріяли про сервіс, де знаходилися б найкращі лікарі і клініки. Але зараз існує сервіс https://napopravku.ru/, де кожен зможе вивчити реальні відгуки клієнтів, оцінити плюси і мінуси лікаря або клініки.

Перевагами послуг такого порталу є:

 

  • Публікація реальних відгуків з достовірним змістом, які розкривають справжній стан справ в медичних установах;
  • Легкість і зручність пошуку інформації на сайті;
  • Можливість записатися online на прийом до потрібного лікаря;
  • Можливість отримати від лікаря відповідь на хвилююче пацієнта питання, розмістивши його на порталі.

Головне завдання цього сайту — це допомогти пацієнтам в пошуках лікаря або медичного закладу, де йому зможуть надати правильне лікування.

Щоб потрапити на запланований прийом до лікаря, користувачеві потрібно:

 

  • заповнити спеціальну форму або скористатися інструментами пошуку;
  • вибрати із запропонованого списку вподобаного фахівця;
  • вивчити в його анкеті графік і адреси прийому;
  • зробити запис, вказавши зручний для себе час.

Витратити на такий захід доведеться не більше кількох хвилин, що дуже актуально для жителів великих міст, що мають обмежені часові можливості.

Вельми зручно, що крім рейтингів лікарів є детальний навігатор по послугах клінік з актуальними цінами. Можна порівняти ціни в самих різних клініках, одночасно користуючись картою і перевіряючи вільні варіанти запису, відшукати акції, і почитавши відгуки і переглянувши рейтинг, вибрати найкращі варіанти.

Цей сервіс виступає в ролі досконалої бази справжніх лікарів, які працюють в різних клініках, починаючи терапевтами і закінчуючи психологами. Сучасні ціни формуються разом з профілактичними процедурами, хірургічними операціями і медоглядами. Всього налічується близько 4-х тисяч позицій.