Переваги LPG масажу

Процедура, яка називається LPG масаж, вперше була представлена ще в минулому столітті. Методика показала відмінну ефективність, тому знайшла активне застосування в медицині і стала широко популярною серед пацієнтів.

Lpg tpeyvsЗа кілька сеансів LPG массажа можна легко позбутися від перших ознак появи целюліту, підкоригувати контури тіла, позбутися від локальних жирових відкладень. Вартість такої процедури є цілком доступною.

Кому потрібен LPG масаж?

Він користується величезною популярністю серед людей різної статі, які схильні до повноти. В основному, жінки замовляють апаратну терапію при появі целюліту, локалізованого жиру, об’ємних ногах, руках, сідницях, «апельсиновій кірці», чоловіки — при появі другого підборіддя, обвислого живота та в інших випадках.

Ефект від LPG масажу:

 

  • забирається целюліт і в’ялість шкіри;
  • пропадає набряклість;
  • поліпшується еластичності шкіри;
  • моделюються контури тіла;
  • стає меншим підшкірно-жировий шар;
  • поліпшується структура рубцевої тканини.

Коли буде видно результати?

Ви будете відчувати результати вже після першого сеансу LPG масажу. Оброблені ділянки стануть не такими об’ємними, ви позбудетеся від набряклості, а також пропадуть локальні жирові відкладення. Ваша шкіра стане більш гладкою і м’якою. Після кількох сеансів результати стають все кращими, і ви дійсно помічаєте істотні зміни у фігурі.

Відгуки пацієнтів

Варто сказати, що масаж за технологією LPG є найефективнішим засобом для боротьби з целюлітом, що тільки підтверджується позитивними відгуками задоволених пацієнток. Не звертаючи уваги на можливі побічні ефекти від даної процедури, довгий час появи перших результатів і високу вартість сеансів, процедура виправдовує очікування і витрати на всі 100 відсотків.

Довіряти своє тіло можна тільки тим професійним спеціалізованим салонам, які працюють багато років, і мають багато позитивних відгуків.

Сподіваємося, що вам сподобалася наша стаття про переваги LPG масажу. Чекайте на нові публікації вже скоро. До зустрічі!