Переваги лазерної епіляції

Серед різних способів видалення небажаного волосся з тіла багато хто вибирає лазерну епіляцію. Технологія даного виду епіляції досить проста: спрямований на волосся пучок лазерних променів руйнує стрижень і волосяний фолікул.

1476009637_epilyatsiya-mozhet-navsegda-sdelat-kozhu-zhenschiny-gladkoy-i-barhatistoyЛазерну епіляцію потрібно проводити в кілька етапів. Оскільки волосся на тілі людини росте нерівномірно, не вдається за один раз позбутися від нього. Якщо вас цікавить питання, где сделать лазерную эпиляцию в Одессе, то рекомендуємо перейти за даним посиланням вже зараз.

Доводиться провести кілька процедур протягом року-двох в залежності від росту волосся, але ефект того вартий.

Лазерна епіляція має свої переваги. Однією з основних є її безболісність і відсутність неприємних відчуттів. Промінь лазера, руйнівно впливаючи на волосяний фолікул, не пошкоджує поверхню шкіри. Немає ризику появи рубців.

Може з’явитися невелике почервоніння, яке пройде протягом короткого часу, що є нормою.

Процедура не викликає алергічних реакцій. Безпека і безболісність цього методу дозволяють позбутися небажаного волосся на самих різних ділянках тіла.

Велику роль у виборі даного способу видалення волосся відіграє тривалість досягнутого результату відразу після першої процедури. Стійкість ефекту пояснюється тим, що потрібен певний час для того, щоб зруйнований фолікул знову почав функціонувати, і волосся могло би вирости.

Але навіть якщо це відбувається, то можна побачити, що волосяний стрижень поміняв свою структуру — став більш світлим і слабким.

Сама процедура зазвичай не займає багато часу, так як обробляється не кожен волосок окремо, а квадратна ділянку близько 20 мм. Не потрібно проводити кілька годин в салоні, щоб домогтися гладкості шкіри.

Так, небажане волосся на гомілах можна видалити за півгодини, на руках — за 20 хвилин, вусики — за 3 хвилини. Це дуже зручно.

Після проведення епіляції необхідно виконувати ряд рекомендацій: обмежити водні процедури в перші три дні; не засмагати і не перебувати на сонці перші два тижні; перед виходом на вулицю користуватися спеціальним кремом.

Зважившись на лазерну епіляцію, необхідно перед її проведенням порадитися з лікарем і з’ясувати, чи немає протипоказань. Якщо лікар не заперечує, то доцільно видалити небажане волосся саме цим способом.

Під пильним контролем кваліфікованих фахівців можна здійснити мрію про ніжну і гладку шкіру.